ESR Digital Stylus – nem biztos, hogy mindenkinek szüksége van az Apple Pencilre

Eredetileg itt jelent meg: ESR Digital Stylus – nem biztos, hogy mindenkinek szüksége van az Apple Pencilre - Szifon.com

A stylus nem egy újkeletű dolog, hiszen már a PDA-korszakban is mindent egy ceruzával kellett megoldanunk a rezisztív kijelzőn, azonban a kapacitív kijelző technológia elterjedésével, amilyen a napjainkban használt okostelefonok és tabletek kijelzője, az érintő ceruzák használata eléggé kikopott a mindennapokból. Természetesen szinte az iPhone és iPad megjelenésével egy időben is lehetett már különböző ceruzákat…

1 kedvelés

Tegnap ránéztem a ceruzára. Egyik se volt raktáron. Kertem rá készletértesítést, ma kaptam is. Viszont már termék sincs :grinning: A link se jó már. Kipróbáltam volna.

Jogos a kérdés, kérés javítva! :slight_smile: Most már mennek a linkek is!

Egy kis technikai hiba volt az oldalunkon, elnézést érte. Most próbáld meg! :slight_smile:

1 kedvelés

Köszi. Megvannak. Viszont a kosár meg az egész rendelés nem működik rendesen. Legalábbis nálam. A kosárba nem látszanak a termékek, nem tudok kivenni belőle…

Nem tudunk ilyen hibáról, teszteltük és minden rendben nálunk.