ESR HaloLock: MagSafe autós tartó töltővel az Apple iPhone 12 termékpalettájához!

Eredetileg itt jelent meg: ESR HaloLock: MagSafe autós tartó töltővel az Apple iPhone 12 termékpalettájához! - Szifon.com

Régóta várunk már egy olyan termékre, amivel végre az iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro és iPhone 12 Pro Max tulajdonosok is képesek használni a kocsiban a telefonjukat, a MagSafe segítségével. A MagSafe csatlakozás egy egészen érdekes, új irány az Apple részéről. Lényegében mágneseket építettek be az iPhone 12 modellek hátuljába, ezáltal sokkal…

1 kedvelés

Én meg regota varok egy ilyen szolid szep “csinos” tartora az automba…nincs ehhez hasonlo 11 pro-hoz???

1 kedvelés

Bocsi a nagyon offért, de 7,5 watt töltés 2021-ben. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

le van írva a cikkben, hogy az Apple nem engedélyezte még más gyártóknak a nagyobb teljesítményt.

1 kedvelés

ez a klímanyílásba tartót annyira ciki… :face_vomiting: :nauseated_face:

Amúgy elmondom, hogy ott van a legjobb helyen, főleg nyáron.

2 kedvelés

nekem már csinált olyat, hogy kiírta, hogy túlmelegedett, és ezért lekapcsolja a kijelzőt, míg le nem hűl, ami navigáció közben kifejezetten kellemes volt. úgyhogy egyáltalán nem hülyeség, ha egyszer a folyamatosan aktív kijelző alapból hőt termel, az akku töltése szintúgy, és közben a klíma fújja rá a hideget. a drágább autók középkonzoljában a tartó fiók is sok esetben szintén hűtött, épp emiatt, hogy amit bele teszel tölteni, az ne melegedjen túl.

1 kedvelés

A Pitaka meg az iOttie gyárt hasonló szolid töltős tartót. Az iOttie-nál mágneslappal a tokba, de a Pitaka saját tokkal még elegánsabb és szolidabb.

Ezzel meg tudod oldani: € 1,39 21% Off | For IPhone 12 Pro Max Wireless Charging Magnet 1pc Mobile Phone Case Strong Magnetic Magsafing Back For 12 Mini 11 Xs Xr 8 2020

:blush:

Látszik a videón is, hogy mekkora de mikor kibontattam először akkor mégis elcsodálkoztam, hogy milyen bumszli. :smiley: Viszont nagyon jól tartja a telefont és tölteni is tölt rendesen még MagSafe tokkal is, amit pl a mophie 3in1 még mindig nem tud. Amúgy tényleg nagyon stabil és összehasonlítva (ami nem teljesen igaz mert azt nem vettem meg) sokkal jobban megéri mint a Belkin csak tartója. Olcsóbb is és többet is tud.

Amúgy tényleg bumszli, de valóban eléggé jól tart. Ezt időközben mi is megnéztük és nem értem kinek esik le :smiley:

Sajnos ahogy látom csak vízszintes rácsra jó. Nagy kár… :confused:

Most már több mint egy hónapja használjuk ezt a tartót és meg kell mondanom tényleg nagyon jó és erős, még a 12 Pro-t is megtartja minden gond nélkül. Ma megrendeltem egy másodikat a smartdiszkontról mert olcsóbban jöttem ki mint az elsőnél amit direktbe a gyártótól rendeltem. A lényeg, hogy én tényleg nagyon-nagyon ajánlom ezt a terméket.

1 kedvelés