Eufy Doorbell: okos, vezeték nélküli kapucsengő – teszt és vélemény

Igen, én már várom :slight_smile:

Természetesen augusztus elején sincs HomeKit firmware frissítés :pensive:

Ha valaki ennek a cikknek alapján akar vásárolni…
HomeKit nem lesz rá, de ennek ellenére működik tökéletesen, csak ha valakinek a HomeKit integráció fontos, akkor ne ezt vegye meg.

Utána fogok ennek nézni, de én is azt olvastam hogy nem lesz rá egyelőre. De a cikk nem is tartalmazza a HomeKit támogatást, amire akkor még volt ígéret. Szóval az első mondatot nem is értem :smiley: vagy lehet rosszul fogalmaztad meg.

Elnézést. A cikkek utáni hozzászólások alapján… :slight_smile:

1 kedvelés

“A másik bosszantó dolog, hogy ha csengetnek a stream elindítása beletellik néhány másodpercbe, és a hang is egy kis késleltetéssel megy át, ez talán nehézkessé teszi a beszélgetést.”

Aki használ/használt ilyet mennyire zavaró ez a késés? vagy mennyi időről van szó? ha csak 1-2 sec az belefér, de ha 10 fölött van már felejtős.

ez hol szerepel így?

de az iStyle-nál is megemlítik, igaz ott a SmartHome miatt.

“Az Apple HomeKit mellett az Amazon és Google támogatás is adott, ezek kapcsán lehet az egyetlen komoly kritikát megfogalmazni: csengetés esetén a videós élőkép ezen rendszereken át nagyon lassan, akár 10-15 másodperc késéssel töltődik be, tehát ezt nem érdemes erőltetni.”

Csak az a kérdésem, hogy direkt-ben is késik ennyit vagy ott jóval gyorsabb a csatlakozás?

Másik, Alzán egy cseh véleményező ezt írta:
“Sajnos nem olvastam el az Anker közösségi támogatás meghajtóját, ez a termék több mint egy éve rendkívül instabil! A kapucsengő megszakítja a kapcsolatot a Home Base-ről, és nagyon véletlenszerűen (órák/napok) vagy egyáltalán nem kapcsolódik újra (annak ellenére, hogy a kapucsengő és a Home Base teljes jelet ad). Anker nyilvánvalóan egyáltalán nem oldotta meg.”

"

  • A csatlakoztatás után a csengő több tíz órára elveszíti a kapcsolatot a bázissal.
  • Az újratelepítés nem segít
  • Az Anker ügyfélszolgálata szerint ez egy régóta fennálló probléma."

Az a probléma, hogy egy 70k-s terméknél ezek a hibák eléggé elriasztják a vevőt.
Nem tudom, hogy ezek mennyire gyakori hibák.

1-2 másodperc, és igen persze a stream azért 3-5 másodperc míg elindul. HomeKit támogatása nincs.