EverythingApplePro videóján állítólag a 6,1 colos iPhone 12 Pro készülékháza látható

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/09/12/everythingapplepro-videojan-allitolag-a-61-colos-iphone-12-pro-keszulekhaza-lathato/

Filip Koroy, az EverythingApplePro YouTube csatorna arca a napokban Twitteren megosztott egy rövidke videót, amin állítólag az iPhone 12 Pro 6,1 colos változatának hátlapja látható. Már ez a 6 másodperc is elég arra, hogy lássuk, idén igazán nagy frissítésre számíthatunk az Apple-től. Nézzük is végig az újításokat! Az első és leginkább szembetűnő eltérés, hogy a…

Nekem csak az tűnt föl, hogy szinte alig lóg ki a kamera sziget, vagy csak nem látszik jól a videón.

Kilóg az ugyan annyit mint az 11Pro-n. Csak fehér és nem látod annyira. De a 11Pro-n is kb fél milliméter a sziget amit kilóg.

A Lidar szkenner szerintem nem sok embert hoz lázba. Majd ha lesz konkrét értelme, esetleg.
Az 5G megint nem sokakat érint meg konkrétan. Nálunk - sőt a világon - alig van még pár helyen. A 4G szerintem bőven elég még jó ideig.
Egyedül az új dizájn ami vásárlásra csábít engem. Szerintem sokan leszünk így ezzel.
Én most biztosan nem cserélek telefont, mert még több mint egy évig fizetem a mostanit a Vodafone-nak. :smiley:

Inkább a visszahozott bevált, mert nem új az. A 5G meg hát nem hiszem hogy a telókban lesz igazán kihasználva, inkább majd az okos autórendszerekben lesz a hazája, ott szükségesebb a gyors net, meg lesz még pár terület rá. De hát már van pl a T-nek itt Bp-en is kb két focipályányi területe lefedve, reklámozzák is bőszen :roll_eyes:

És hol van a mikrofon a kamera mellől?
Szerintem kamu.

Van ott egy kis lyuk jobbra lent az egyedülálló nagyobb kameralencs alatt, lehet az. De nekem is elég kétes a véleményem. Elég olyan gGyi műanyag hatása van a háznak.

Nem tudom mit látsz, de a twitteres videon semmilyen lyuk sincs.
Bal oldalon a sim tálca.
Jobb oldalon mi az a vágás átellenesen lent?
EAP már túltolja az officialozást a kamu ‘leak’-el.
Mindent a feliratkozókért.

Várjunk már 2 napot és nagy valószínűséggel kiderül mi az igaz.

Ez inkább légypiszok mintsem mikrofon. Tűhegynek is kicsi.
Nézd meg mekkora egy 11Pron a mikrofon és mekkorák voltak előtte.
Tudva levő, hogy 2 évente változtat a dizájnon az Apple még a szögletes oldalakat is fenntartásokkal kezelem.

Ahoy mindenkinek, en tobb mint 10 evig volam szifonos, de sajnos utana mar kezdett alabbhagyni az erdeklodes az alma telok utan, na de most hogy egy iPhone 4/s/5/s dizajn hoznak vissza es ettol mindenkinek magomlese lesz na az mar tulzas. Remeltem hogy lessz valami ami visszacsabit engem, de egyre inkabb nem erre fele megy a tendencia. Persze most egy paran megdobalnak majd kovel de sebaj kibirom.
Azzal nem lehet takarozni hogy ilyen a kamera meg olyan meg a szoftver hiszen elsosorban a szemednek szol egy aru, azert (is) veszi meg az ember es kolt ra X ezer forintot.
Eze egy velemeny, de ennek ellenere is kovetem a hireket stb.

Miért is lennél megdobálva, neked nem tetszik nem jön be, több problémád is van az iPhone-al, nincs ebbe semmi kivetni való. Elmondod a véleményed és kész, de valahol azért provokációt súgal az írásod :wink:

Ahoy, ha provokalast erez barki is akkor azert elnezest, valoszinuleg azert van akkor mert van benne igazsag es ez faj egy ket illetonek. Hidd el en lennek a legboldogabb ha megint szifonom lehetne, de sajnos amig ezek a dolgok igy mennek almaeknal nem lesz.
En is meg mindig azt mondom hogy a szoftver es a hardver az eszmeletnel es nagyon jo, le a kalappal, de aki az elso szifonoktol kezve azt hasznalta es most egy x par eves dizajn jon vissza, nem nyer meg vele hogy £1000+ fontot koltson az ember.
Mondom szereny velemenyem szerint :slight_smile:

Az árban teljes mértékben igazad van, ott már elég régóta elszállt az Apple. De amúgy dízájnhoz csak annyit, hogy egy telefon vagy lekerekített vagy szögletes, más lehetőség nem igazán van 🤷🏻

@tacs007 @83miki83 javaslom megnézni, hogy mibe kerül például egy Galaxy Z Flip, vagy egy Note 20. biztos azoknak az ára is az Apple Tax miatt annyi, amennyi.

És úgy gondolod, hogy akkor már nem is drága? Vagy ezt most nem értem? Attól, hogy az is drága nem jelenti, hogy ez nem.

dehogynem drága. de az Apple mindig is drága volt.

Regebben szerintem megfizethetobb volt, de az hogy most egy 2010 design hazat kapsz, iphone 11 kinezettel, es majd jon a iPhone 12 pro plusz max ultra ami megkapja az 5G-t es emiatt elkernem az alap 64GB ( ez mind csak spekulacio az iPhone 11 pro utan :wink: ) es jonnek hogy 125% gyorsabb proci, meg ilyen olyan dolog es ezert £$1349+ osszeget fognal majd kerni, az sztem tulzas.
Mind az ar, nev, GB az csak megjegyzes, mielott belekapaszkodna valaki, de a mai napig egy iPhone 11 pro max 64GB az £1149 a UK-ban. :slight_smile:

Persze drága ez is, de a másik gyártó csak ezért tolja feljebb az árait és a mai napig majmolja az Apple-t a legtöbb. Csak egy gyors példa, hogy évek óta maradtak a samu tabok 10-11 col között erre ugye van egy ideje 12.9-es iPad pro hát a samunak is lett 12.4-es most és árban pont picit alá van skálázva mint a 12-9-es Pro és pont semmivel nem is tud többet sőt talán annyit sem, de ezt a felhasználói szokások és irányok döntik el kinek melyik a jobb, én csak mint érdekességet írtam le. Persze drága az Apple mindenben, viszont tartja is az árárt használtan is a legtöbb elég jól és ez köszönhető a támogatásnak a cégtől, amit megint csak kezdenek a másik oldalon gyártók másolni, mert már nem 2-3 évig támogatják a drága vasakat, hanem tovább legalább gyári OS-el. (pl megint a samu)
Van mindkét gyártó termékéből, mert telóban iphone tableben egyelőre samu amit használok, de szemezgetek a méret miatt a 12.9-es Pro-val, mert nézegettem a samu új tabját az S7+ -t de vmiért nem akarom annyiért és nem mert nincsen rajta az alma logo. Valami ellenérzésem van vele szemben, így lehet kipróbálom majd őket és használat közben majd kiderül nekem mi a jobb.