Ezek a változások érkeztek a harmadik iOS 14 és macOS Big Sur bétával

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/07/24/ezek-a-valtozasok-erkeztek-a-harmadik-ios-14-es-macos-big-sur-betaval/

Az Apple tegnap este kiadta az iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 és macOS Big Sur harmadik béta változatát és ezek közül az iOS illetve a macOS tartogat pár izgalmat. Az Apple változtatott a Zene alkalmazás ikonján és macOS-en a képernyőfotó hangján is, valamint az iOS felfedte az 5,4 colos iPhone 12 felbontását.…

Olyat szeretnék, hogy csak az AppleTV-re tenném fel a betat, mert nagyon jó lenne az Airpods hang megosztás filmeknél.
Elvileg beléptem a beta.apple.com-on és iOS-nél látom is a profilokat, de a TV-n nem látszik a “Get beta update”.
Ez mitől lehet?
Ugyanaz az Apple id, volt tv reboot de semmi.
Van ennek más feltétele is?
IOS betat is fel kell rakni? Más dolog esetleg?

A profilt a leirtaknak megfeleloen az AppleTV-re kell telepitened, pl. az Apple Configuratorral vagy Xcode segitsegevel.

Akkor is ha én a public betat szeretném?

En ugy gondolom, hogy igen. (sohasem hasznaltam public betat). Nincs ott leirva lepesrol lepesre, hogy hogyan telepitsd Apple TV-re? Le kellene legyen irva.

Csak hogy itt is meglegyen: újra be kellett lépnem az iCloudba a tv-n az apple id-val és ekkor jelent meg a Get Beta Updates gomb. Egy fórumon írtak erről és sehol máshol, vagy elkerülte a figyelmem.