Ezek a változások érkeztek az iOS 14 negyedik bétájával

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/08/07/ezek-a-valtozasok-erkeztek-az-ios-14-negyedik-betajaval/

Az Apple kedd este meglepett minket egy új iMac-kel, Phil Schiller új pozíciójával és emellett közzétették az új bétákat is. Az iOS 14 negyedik bétája pedig szintén hoz változásokat, igaz kisebbeket, mint a korábbi béták, hiszen egyre inkább közeledik a szeptember, amikor megjelenik a végleges változata. Nézzük is a változásokat! új widget az Apple TV…

Már van public is.

Nálam iPhone 11-en továbbra sem jönnek fel a Telefon alkalmazáson force touch-al (hosszan nyomvatartva) a kedvenc kontaktok gyorshívásra.
Továbbá az Üzenetek alkalmazásban ha egy üzenetváltásból balról jobbra swipe-al lépek vissza az üzenetek listájához, majd újra belépek, eltűnik az alsó szövegbeviteli sáv és a környező ikonok, így a továbbiakban nem lehet beírni semmit. Csak az alkalmazásváltóból kilőve lehet helyreállítani.
Mindkét bug a beta 3 óta van jelen, de a 4-ben sem javult.
Más is ezt tapasztalja? Gugliztam, de nem nagyon találtam hasonló problémát.

Minden hibat celszeru reportolni, amit talalsz. En eddig egyiket sem lattam, mert az emlitett fuknciokat nem hasznalom. Nincsenek kedvenceim a kontaktokban es evente 1-2x hasznalom a messages appban a swipeot.

így tudod ezeket jelenteni az Apple-nek, hogy javíthassák: