Ezek az újdonságok kerültek az iOS 15 és iPadOS 15 ötödik bétájába

Eredetileg itt jelent meg: Ezek az újdonságok kerültek az iOS 15 és iPadOS 15 ötödik bétájába - Szifon.com

Augusztus 10-én este 7-kor az ütemterv szerint az Apple kiadta a fejlesztőknek, és azóta a nyilvános tesztelőknek is az iOS 15 és az iPadOS 15 ötödik béta verzióját. A frissítés új Időjárás ikont, frissített Safari felhasználói felületet és egyéb nyalánkságokat hozott magával. Vágjunk is bele az újdonságok áttekintésébe! iOS 15 béta 5 változások: új Időjárás…

Amúgy tegye fel a kezét aki ugyanúgy utálja alul a Safari sávját mit én. :man_shrugging:t2::point_up:t2:

Nekem kifejezetten kényelmes, hogy alul van :blush:

Balkezes vagyok. Ergo minden egyes alkalommal mikor meg akarom nyitni az URL savot, 10/9 a tetves reload gombot talalom el a huvelyk ujjammal.

Fos az egesz ugy ahogy van!

1 kedvelés

Szerintem jó helyen van lent! :slight_smile:
Amúgy csak nekem nincs kép ha videót nézek Safariban?

Én is bal Kézzel használom a telefont. Pont ugyan ez a bajom többek között.

Továbbá az oldalak nincsenek arra felkészítve, hogy az alján nyomkodunk az URL sávért… rendszeresen olyan linkek töltődnek be, amire soha rá nem nyomnék (reklám)…

Valamennyire azért már megszoktam, de kérem vissza a régit!

#regenmindenjobbvolt

1 kedvelés

Így is jobb mint egy kézzel szenvedni h elérjem :smiley: Nyilván az lenne a legjobb ha lehetne választani, de olyan nem lesz gondolom.

hello.
az airpods keresesorol(mint az airtag) tudni valamit?

Hát egyelőre semmit. Bár mi a minap véletlen kidobtuk az egyik AirPods-ot a Mcdonads-nál és utólag pár órával később vettük észre. Visszamentünk és meglett a csipogtatással! :smiley: