Ezeket az újításokat hozta az iOS 15.5 első bétája

Eredetileg itt jelent meg: Ezeket az újításokat hozta az iOS 15.5 első bétája - Szifon.com

Az Apple már bejelentette, hogy mikor lesz a WWDC, ahol lerántják a leplet a iOS 16-ról, de ez nem jelenti azt, hogy addig az iOS 15 ne kapna több frissítést! Az iOS 15.5 több érdekes újítást hoz a Tárca alkalmazásba és valószínűleg az Univerzális vezérlést is jobbá teszi majd. Nézzük meg a változásokat listás formában,…

iMessagehez tudtok képet csatolni? Nekem eddig nem sikerült sajnos. Tudom, beta verzió…

fényképező, bal felső(képek), kijelöl,jobbfelső(kiikszel) és beszúródott az üzenetablakba.
nekem így sikerült.
A Tárcában viszont nekem csak a kártyáim vannak nincs fül. Sem ‘adok-kapok’ gombok

az Apple Pay Cash itthon nem érhető el.

megoldódott, ma már betölti a képeket az üzenet ablakba, de köszönöm a másik tippet is

Sziasztok!
Nálam 15.4-től kezdve van, hogy nem frissülnek az e-mail-ek automatikusan, csak ha rámegyek és kézzel frissítem. Gyári appot használom. Telefon újraindítása megoldja a problémát, de pár nap múlva ismét előjön.
iPhone12 mini. Most 15.4.1 van rajta, de így is előjön a probléma. Más is tapasztalta ezt a hibát? Esetleg ötletek?
Köszönöm előre is

Tetszik ez a háttérkép.