Ezekre az iOS 15 funkciókra ne számíts szeptemberben

Eredetileg itt jelent meg: Ezekre az iOS 15 funkciókra ne számíts szeptemberben - Szifon.com

Mindenki tudja, hogy hamarosan itt a szeptember és vele együtt az új iPhone-ok bemutatója, amit nem sokkal később az új iOS megjelenése követ. A várhatóan szeptemberben megjelenő iOS 15 azonban egy RAKÁS olyan funkciót mellőzni fog, amit az Apple nyáron még büszkén prezentált a WWDC nyitókonferenciáján. Maradt még egyáltalán olyan funkció, amiért érdemes lesz frissíteni?…

Szerintem az új emojik megjelenését előbbra hozza az Apple, hogy minek örülni szeptemberben… :smirk:

az a Unicode Konzorciumtól függ, hogy mikor hagyják jóvá az új karakterkészletet, a szabványt felhasználó cégek csak utána tudják azt frissíteni a rendszereikben.

Steve Jobs szomorú -lenne- :frowning:

Az új CSAM spyware benne lesz? :stuck_out_tongue_winking_eye:

a CSAM ellenőrzés nem spyware, és ahogyan azt már az arról szóló, részletes cikkünkben is leírtuk, nem lesz elérhető az USA-n kívül, így itthon sem. lásd:

  • SharePlay: nem éreztem olyan áttörő és hasznos funkciónak
  • sz.ig. / jogsi a Walletben: már a WWDC-n tudtuk, hogy ha lesz is, itthon még éveket kell rá várni
  • Universal Control: nekem már nem érdekes
  • Adatvédelmi riport: sokakat szerintem nem érdekel
  • Részletes Maps 3D CarPlay esetén: itthon szuper gyengusz a Maps, a Waze vagy a Google Maps mérföldekkel lekörözik, pedig ezek sem tökéletesek

Ami szerintem tényleg kár: vészhelyzeti kontaktok halál esetén

Ami viszont tök jó, hogy marad a szélesebb körben elérhető FaceTime.

Lol :DDDDDDDDDDDDDDD

@ngtv ?

Ha már tárca alkalmazás: arról nem volt szó valaha idehaza, hogy a szép kártyákat rögzíteni lehessen a telefonban?

nem volt szó erről, ezt a SZÉP kártya kibocsátója tudja az Apple-nél kijárni.

Amit nyilvánvalóan nem fog az OTP/KH meglépni mert akkor azok után is díjat kellene fizetni az Apple-nek. Marha jó lenne, de ez a never happen eset.

1 kedvelés