Ezért átverés az airpodsoutlet.com, az “Airpods Direkt Kft” akciós AirPods Pro-t kínáló weboldala

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/03/22/ezert-atveres-az-airpodsoutlet-com-az-airpods-direkt-kft-akcios-airpods-pro-t-kinalo-weboldala/

Többen is jelezték felénk az elmúlt pár napban, hogy egy új, a semmiből előtűnt weboldalon jelentős, 30 000 Ft-os kedvezménnyel árulják az AirPods Pro-t. A gyakorlottabb internetezőkben szerencsére már rögtön felmerülhetett a csalás gyanúja az árulkodó jelek alapján. De mivel nem mindenki gyakorlott, ezért most nézzük meg, miért is tekinthető átverésnek ez az oldal, és…

Írj a fogyasztó védelemnek.

érdemes elolvasni a cikket, mert ez is ott van benne.

Még az ÁSZF sincs átírva rendesen… :smiley: Valahol benne hagyták hogy Magyar Lapterjesztő Zrt. :smiley:

Ez az oldal meg mindig aktiv, mar jo par hettel ezelott lattam, azt hittem azota megszunt, de akkor azota is szedi az aldozatait

Még véleményt se lehet írni.
Kosárból törölni se lehet a terméket.
Kosárban a darabszámot se lehet megváltoztatni.
Minden link a honlap tetejére mutat.
Aki ennek bedöl, az legnagyobb barom a világon. :smiley:

Jelentsétek Ti is.
A szolgáltató a PorkBun
Az sem lepne meg, ha csak egy felmérés lenne, hány embert lehet átverni, és ebből a végén statisztika készülne csak - tényleges átverés nem történne.
Általános iskolába illően, szinte oktatójellegűen gagyi az egész. Rég láttam már ennyire nyilvánvaló próbálkozást.
Ettől függetlenül valós adatokat megadni, pláne fizetni, tilos!

A PorkBun-ra linkelni akartam de ezt írta ki
“Sajnáljuk, de az új felhasználók nem tehetnek hivatkozást egy bejegyzésbe.”
2013 okt 24-én regisztráltam a Szifonra, mikortól leszek nem-új?

azért számítasz újnak, mert még nem szóltál hozzá korábban az új felületen.

Leadtam pár rendelést nem létező adatokkal. Értékelést is írtam de nem jelent meg :slight_smile:

1 kedvelés

Nekem megjött az e-mail az adatokkal hova kell küldeni a pénzt, rákerestem a számlaszámra és ezt dobta ki. :smiley:

Számlatulajdonos Skrill Ltd.
Bank Raiffeisen Bank Zrt.
Város / város Budapest
Ország HUN
Számlaszám 12001008-01406220-00200001
SWIFT UBRTHUHB
IBAN HU79120010080140622000200001

Az e-mailben található adat:

Hitelintézet: Raiffeisen Bank Zrt.
Számlaszám (IBAN): HU79120010080140622000200001
Bankazonosító kód (BIC): UBRTHUHB
Átutalandó összeg: 70890 Ft*
Az utalásnál közleményként adja meg a következő fizetési referenciaszámot: 134443202

Még egy találat:

kovacstippek@gmail.com
Raiffeisen Bank Zrt.
IBAN: HU79120010080140622000200001
Számlaszám 12001008-01406220-00200001
SWIFT: UBRTHUHB

kovacstippek webnode hu
Ez is olyan nyilvánvalóan gagyi. :slight_smile: