Ezzel a QR-kóddal akár 5 hónapig is ingyenesen használhatod az Apple Music-ot!

Eredetileg itt jelent meg: Ezzel a QR-kóddal akár 5 hónapig is ingyenesen használhatod az Apple Music-ot! - Szifon.com

Jómagam Spotify és Apple Music felhasználó is vagyok. A Spotify-t használom utazáskor, akkor, ha nem specifikus zenét keresek és akarok hallgatni. Apple Music-ot használok akkor, ha a TV elé ülve magas felbontásban szeretném meghallgatni az adott albumot, vagy akár Dolby Atmos-ban. Az Apple Music a veszteségmentes avagy lossless támogatásának köszönhetően szerintem a legjobb ár/értékkel rendelkező…

1 kedvelés

Nem vagyok Apple Music előfizető. QR kódot beolvastam, de nekem nem ír 3 hónap próbaidőszakot a fizetés előtt, hanem csak az “AJÁNLAT: 2 hónap beváltva” szerepl ott. Hogy lehet a +3 hónapot előcsalni?

Hát ez egy jó kérdés. :slight_smile: Ismerősnek sikerült azért van benne a screenshot is.

korábban bármikor igénybe vettél már ingyenes időszakot?

Igen, anno így kezdtem az Apple Musicot, hogy 3 hónapig ingyenes volt. De ha most akarok az Apple Musicra előfizetni, felkínál egy “3 hónap 1 áráért (1490 Ft)” akciót.

akkor gondolom ezért nem kapod meg a teljes 5 hónapot, hanem csak a korábban már igénybe vett időtartammal kevesebbet.

Ha vegre a Spotify is bevezeti a lossless-t nem tudom mi lesz az amivel az Apple Music at fog tudni csabitani.

Családi előfizetésem van. Azzal is működik a kód, vagy azt inkább ne mondjam le?
Ha az Apple One-nal kapcsolatban lenne kérdésem, azt hol tegyem fel?

Sziasztok, nekem is ez a kérdés, hogy ha családi előfizetésem van, akkor ez él, vagy ne erőltessem? köszi a választ.

Nem. Nekem is családi van, de visszadobta.

Köszönöm a választ! sajnálom…

Sziasztok!

Beolvasva a kódot majd elfogadtatva a fizetést(touch id) kiírja hogy: “Az ajánlat beváltásához először frissíteni kell a fizetés módját”. De nem tudom hogy kell hogy lehet. Van aki tud ebben segíteni? Van élő előfizum az Apple Musicra. Próbáltam törölni a kártyát de nem lehet mert van élő előfizetésem…

és a beállított kártyád nem járt le esetleg?

Nem járt le. Közben az apple care-rel megoldódott. Másik kártya hozzáadás, enyém eltávolítás, majd újra hozzáadás. Így már nem írta ki a hibaüzit. Most azt írta hogy új előfizetőknek él csak az “akció”.

Köszi szépen!