Face ID sebességteszt: iPhone XS Max vs. iPhone XS vs. iPhone X (videó)

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/10/01/face-id-sebessegteszt-iphone-xs-max-vs-iphone-xs-vs-iphone-x-video/

Az iPhone XS Max és az iPhone XS megjelenésével az Apple azt állította, hogy a Face ID még gyorsabb, mint az iPhone X esetében. Az iClarified utána akart járni, hogy valóban fejlődött-e a Face ID technológia, így készítettek egy sebességtesztet, amelyet videó formájában megtekinthetünk. Az A12 Bionic processzornak köszönhetően picivel gyorsabb lett az új iPhone-okban…

Helló evribádi!
Az én tapasztalatom az, hogy egy X-et macerásabb feloldani, mint egy tácsájdís telefont, Az a baj vele, hogy ő nem mindig akkor akarja, amikor én. De a ötlet teljesen jó. Például reggel, amikor felébredek csak aztán hajlandó velem szóba állni, miután kiegyenesítettem az arcomat és aztán nagyon farkasszemet nézek vele. :smiley: Tudom, lehet jelszót is pötyögtetni, de azzal nem vagyunk kint a vízből. Hát ezek vannak.
Ez hány százalékos gyorsulásnak felel meg?

Kb. 3,5%

Hozzá kell szokni, azután már mindegy :slight_smile: Nekem is az elején problémásabb volt.

Meg amikor a kocsiban teleszkópos zsiráf nyak kell, hogy betold a telefon elé a fejed ha éppen zárolva van… :smiley:

:smiley: jogos. Meg hát elforgatva sem kényelmes :smiley:

hát én mindig meglepődöm, hogy milyen kitekert szögekből is felismer, amikor ülök az ágyon, és rákoppintok a kijelzőre, pedig nem vagyok pont szemben vele.

Igen ez az amit én se értek, van amikor tényleg teljesen lehetetlen szögekből megoldja és sikerül, máskor meg szemből se…

Szerintem nagyon jól működik. Nem 100százalékos,de nekem ilyen még nem volt,hogy reggel ne ismerne fel(nem is értem az elgondolást sem). Ellene voltam a faceid-nek mikor még csak a kollégánál láttam és szenvedett vele. De így,hogy használom már sose többet touchid. Sztem a legjobb dolog a kijelző után az x-ben! És rengeteget használom a telefont egy nap.