Facebook Messenger Dark Mode – így kapcsold be most!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/03/02/facebook-messenger-dark-mode-igy-kapcsold-be-most/

A Dark Mode régóta a kívánságlisták élén szerepel iOS fronton, de ha igazak a pletykák, erre már csak egészen az iOS 13 megjelenéséig kell várnunk. A béta változat júniusban, a WWDC-n fog debütálni, míg a felhasználók számára valamikor szeptember második felében jelenik majd meg a hivatalos verzió. A 2018-as F8 konferencián a Facebook már bemutatta…

Jó ez csak èppen a “hulló hold animáció” egyiknél se jött elő így nehéz rányomni.

Nyista dark

Nekem sincs ez az animáció sajnos… Persze írtátok, hogy nem 100%-os, de reméltem, hogy működni fog, mert hónapokkal ezelőtt egyszer már feldobta a dark mode-ot, csak épp nem volt időm foglalkozni vele.
Most kipróbáltam, az app letörlése után sem volt animáció.

Zsír nekem működik i6s. Jajj de jó hogy már van köszi az infót.

A párom SE-telóján simán műxik a dolog, köszi a cikket!

ez mar elerheto egy eve…

Ja nekem is előjött pár hónapja aztán hirtelen el is tűnt… most meg már nem megy.

ez le is van írva a cikkben.

Nekem nem jött elő, gondolom mivel még ios 10-em van :slight_smile: De ha működött volna akkor se használnám, mert annyira zavar a fekete hátteren fehér szöveg vagy grafika stb, hogy egy idő után káprázni majd könnyezni kezd a szemem… És ilyenkor csak az segít, ha becsukom a szemem és pihentetem picit… Valakit zavar rajtam kívül ez? :slight_smile:

Ugyanígy vagyok itt néhány hozzászólással, már nem itt-itt, hanem itt a szifon fórumban :).

Kellene ide valami jobb dark mód téma?

https://meta.discourse.org/c/theme itt érdemes körülnézni.

XS Max 12.1.4. Működik, a leírtak alapján. :ok_hand:

Eddig nekem se jött elő a hold anmiáció, viszont miután kitöröltem az appot majd letöltöttem újra
(Egy másik hiba miatt) azután bejött az animáció és az értesítés is. Nem biztos h nektek működik de nekem működött. Köszi

iPhone 6S

Nálunk sem volt animáció, de a dark mód előjött mégis.