Farbulous Creations: AirTag Hermès kulcstartó házilag

Eredetileg itt jelent meg: Farbulous Creations: AirTag Hermès kulcstartó házilag - Szifon.com

Az Apple saját márkás kiegészítői ár tekintetében köztudottan nem alsópolcos termékek. A cupertinói vállalat ismert divatmárkákkal is együttműködve exkluzív kiegészítőket is kínál termékei mellé. A Hermès prémium bőr AirTag kulcstartóért átszámolva mintegy 190 000 forintnyi összeget kell leszurkolnunk. A kerítés külhonban sincs kolbászból, bizonyítja ezt egy 9to5Mac olvasó projektje is, aki kitűnő munkát végezve elkészítette…

Elnézést a szóhasználatért, de ki az a barom álat aki több mint 440 dollárt ad egy kib@&%t kulcstartóért?? Avagy AirTag Hermés kulcstartoért… Ügyes a srác, hogy megoldotta töredék árért…

1 kedvelés

van az a helyzet, amikor ez már csak aprópénz.

2 kedvelés

most mit foglalkoztok kerekítési hibákkal, egy ilyen kulcstartó messze tovább él mint maga az iPhone :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Azért nem értjük mert nem ami számunkra készül és nem mi vagyunk a vásárló közönsége. Amúgy én megrendeltem kék színben mind a három típust Kínából. Kemény 15 € volt. Nagyon szépek és jó minőségűek azok is. Nem tudom hogy kell ide fényképet csatolni.

Van bőven vevőköre. Ne aggódj.

Valószínűleg ugyanabból a körből kerül ki, aki megveszi 5000 euróért a Hermés pénztárcát is mellé.