Frissült a Szifon.com alkalmazás, új szintre emeljük a push értesítéseket!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/06/21/frissult-a-szifon-com-alkalmazas-uj-szintre-emeljuk-a-push-ertesiteseket/

Néhány hónapja már találkozhattatok az alkalmazásunk 3.2.3-as frissítésével, amikor integráltuk az MONDRIAAN Push szolgáltatást. Akkor csak annyit írtunk az újdonságok alá, hogy hamarosan még több funkcióval bővül majd ez a szekció. A Szifon.com 3.2.5-ös verziója gazdagabb, interaktívabb push értesítések lehetőségét adja a Szifon.com olvasói számára. Ez röviden azt jelenti, hogy most már még több információt…

Frissült szépen az alkalmazás, de eltünt minden belőle.

Szia, közben megkaptuk az emailedet is. Ez ismert hiba, nem a frissítés miatt, hanem valami más probléma van, néha nem tölt be a cikklista, de egyelőre nem találtuk meg a hiba forrását.

A fenti nincs találtat, csak néhány másodpercig jelenik meg, ezután az app működik megfelelően.

Jaja ez volt eddig is sajnos párszor, de elmúlik, mint a megfázás is, előbb v utóbb mindig.

a cikkben lathato wallpaperhoz egy linket tudnatok adni esetleg? koszonom

A telón továbbra is hibàs, gyakorlatilag használhatatlanná vált, az ipaden nem frissítettem, ott azóta is megy hiba nélkül.

Nálam a frissítés óta nem csinálta ezt, előtte igen. Xs

Sziasztok!
Szuper az app, de két kérdésem lenne:

  • Az appban ha egy hírt olvasok, nem látom a cikk dátumát. Igen, tudom, a főmenüben látom, de ha linkkel megyek át egy másik cikkre…
  • A hozzászólásokhoz hogy tudok legörgetni, ehhez nem terveztek egy gombot.

Köszönöm!

Szerintem mindkettőt tudjuk javítani neked :slight_smile: Megnézem mikor lesz ideje a kollégának. 2-3 hét körülbelül, de inkább előbb. :slight_smile: Köszi a visszajelzést!

1 kedvelés

Köszönöm szépen!

Már tervben van :slight_smile:

Szia @novisz elkészültek a módosítások, már láthatod is az applikációban. :slight_smile:

1 kedvelés

Minden elismerésem!!!
Köszönöm a nép nevében! :smiley: