GGMM M3 – ha a tökéletes vezeték nélküli hangsugárzót keresed karácsonyra!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/12/13/ggmm-m3-ha-a-tokeletes-vezetek-nelkuli-hangsugarzot-keresed-karacsonyra/

A GGMM M3-ról már írtunk itt korábban a Szifon.com-on, és számtalanszor hallgattam már a hangját a Muzix standjánál a Hi-Fi shown. Nem lehet mellette elmenni, és konkrétan olyan hangokat képes “kitolni” magából ez a hangfal, amit megirigyelnek a neves gyártók is. Ismertek minket, nem szoktunk komolytalankodni, ha hangzásról van szó, lásd, a 2017 legjobb ár/érték…

Admin! Engem már megfertőztetek még listaáron és annak is nagyon örültem. Kár hogy ez most van csak… Sokat spórolhattam volna. A cucc egyébként odaver, egészen irrealisztikusan jól szól. Mármint annak, aki zenei hangot keres és nem jébéel típusú csimmbummcirkuszra vágyik. Jazz, akusztikus zene, énekhang, rock…

Nagyon kevés készlet van ezen az áron, így ne bánd, annak lesz szerencséje aki gyorsan lecsap rá, akarom mondani kettőre.

nem akarom rontani az uzletet, meg aki talpraesett ugyis utana nez, de nem ertem, miert kerul dupla annyiba, mint a nemet amazonrol.
mikor 1 eve rendeltem, akkor is dupla aron volt itthon.
raadasul, ha kettot rendetem volna egyszerre, akkor adtak volna kedvezmenyt is. :slight_smile:

Az elején még nem volt ott elérhető ott, most már igen, de most már szállítás is van, és amúgy a garancia sem olyan egyszerű gondolom. Itthon még mindig 27% az áfa és egy tovább…

A most már lassan 3 éves cikketekben sem volt ilyen drága (99.000), mint most(127.000). Úgy nem nehéz ilyen nagy mértékű kedvezményt adni, ha előtt szépen megemelik az árat :slight_smile: Persze a 99.000 ft-hoz képest is szép kedvezménynek tűnik, de félek, hogy egy 3 éves terméknek ilyenkorra már nem ennyi a valódi ára. Kicsit inkorrektnek tartom a dolgot.

Csak mondom, most is 99.000Ft:

Annyi hogy a cikkben lévő ár a külső akkumulátor+tárhely árával együtt értendő, szóval nem csapjuk be a vásárlót, pontosabban nem mi hanem a Muzix. :slight_smile:

Igazad van, a kiegészítőt nem néztem. A muzix.u-ra gondoltam és nem rátok.

Erre a kommentre válaszolok, de amúgy teljesen offtopic és nem szeretek bele menni az ilyen vegyük meg az AliExpresszen, mert arra nem vonatkozik a magyar áfa és a vám és egyéb dolgok. Plusz garancia is nem úgy megy, hogy bemész és intézed. Szóval felesleges az ilyen külföldi oldalakkal összehasonlítani.

Kedves Admin!

A cikk nem a hangszótó teszteléséről vagy részletes bemutatásáról szólt, hanem az akcióra hívja fel a figyelmet. Az akció a termék áráról szól, ahogy az én hozzászólásom is a termék árazásával kapcsolatos, egyáltalán nem offtopic. Ezen hangszóró esetében az AliExpress-es rendelésnél kérheted a csomagot Németországból, ahonnan nincs vám. Garanciáról pedig annyit, hogy az itthoni 120e HUF-os áron vehetsz hármat, ha egy tönkre menne.

A dögöljön meg a szomszéd tehene attitűd valahogy mindig előkerül… Vegyük meg bárhonnan, csak ne magyar kereskedőtől, mert külföldről “ócsóbb”. Könnyű, ha nincs ÁFA, meg EU vám, meg a garanciával is szívsz. Azonban, ha jól értem, ez a kombó ezzel az árral mindennél olcsóbb nem?! Kínánál, Amazonnál és a f@rkam tudja minél. Tssék még nyomós indokot keresni, meg forrást, hátha le lehet fikázni a magyar kereskedőket! Szánalmas…

meg szerencse, hogy van valasztasi lehetoseg, honnan rendel az ember termeket, nem? :heart:

Ezek szerint teljesen normális és tisztességes üzletpolitika az, hogy valamire kiírom hogy 127 980 Ft, de most akciósan 59 990 Ft, holott a gyártó honlapján keresztül ~40 000 Ft-ért megvehető. Még azt is hozzá teszem, hogy gyorsan vigyétek mert alig van belőle.

azért azt kifelejtetted, hogy a gyártó oldalán sem annyi eredetileg, mint amennyiért most látod.

És a legszebb az egészben, hogy Németországból küldik úgy, hogy vám nuku max. csak ÁFA különbözet.

PS: 3 színben van nekik, igen ott az Alinnn, még négy napig 134,99 $, az amazon.es pedig a barna 100 € a piros 100 €

• és már csak egy kérdés maradt: Mennyi ennek a csodának a gyártási költsége?
    Annak a “tisztességes” magyar kereskedőnek, gondolom a gyártótól van a cucc, tehát neki is meg kell, hogy érje 135 $ áron is árulni.

lezárva #17