Giulio Zompetti révén előkerült egy iPod touch prototípus, amelyen még OS X fut

Eredetileg itt jelent meg: Giulio Zompetti révén előkerült egy iPod touch prototípus, amelyen még OS X fut - Szifon.com

Valószínűleg minden, Apple iránt érdeklődő ember sok fotót és videót látott már a cupertinói óriás prototípus státuszú termékeiről. Ezek közül néhány meglehetősen érdekes, hiszen olyan funkciókat tár fel, amelyek a végleges termékbe nem kerültek bele. Az ilyen prototípusok története általában ismeretlenségbe burkolózik, de a 9to5Mac jóvoltából most bepillanthatunk az első generációs iPod touch speciális prototípusának kulisszái…

Én megvettem a legújabb :iphone: iPodot és mai napig használom. Kocsiban az a zenei központ :sunglasses: mielőtt kérdeznéd az autó gyári fejegységet tudja kezelni és a kormány mögötti kijelzőn is tudom a zenéket váltogatni a lejátszás listákat az albumokat a számokat akár előadók szerint és minden ilyesmi. Apple CarPlay nélkül. A telefon meg Bluetoothon csatlakozik. Így nem kell elővenni a zsebemből. És mielőtt be kommentelni igen jobb a minősége kábelen keresztül mint a pocsék bluetoothon. És igen hallani a különbséget. Nagyon várom már hogy ugorjon egyet az Apple music minősége. :chart_with_upwards_trend: az Apple carplay nem ér semmit sem míg kábel kell hozzá. Nem szeretem pedig van. És ez volt az egyetlen alternatíva úgyhogy nekem óriási segítség hogy van ez a termék.

És nem kell kábel )) https://cplay2air.com/ én használom, nekem bevált…

1 kedvelés

Nincs minőség romlás? Gond nélkül csatlakozik?

Megvettem. Kiváncsi leszek. Köszi. Üdv.

Most jött meg! Hát hallod el vagyok ájulva mennyire jó! Köszönöm szépen!!!

1 kedvelés

Nálam igen! Perfect!

1 kedvelés