Gmail levél olvasottság szinkronizálás gond iPhone és Mac között

A gmail üzeneteket nem szinkronizálja a macOS az iPhone-nal. Olvasatlannak jelöli a korábban iPhone-non elolvasottat.

hol jelölöd olvasottnak az emailt az iPhone-on: a Mail vagy a Gmail appban? mert ha a Mailben:

Az iPhone-on konkrétan elolvasom, majd hazaérve a Mac-on olvasatlannak mutatja és szinkronizálás után sem változik. Ki kell jelölnöm az összeset majd olvasottá tenni. Az iCloud mailek jól működnek, csak a gmail-es üzenetekkel járok így.

és az iPhone-on a beépített Mail appban olvasod el, vagy a Gmail appban?

A beépített gyáriban.

nézd meg, hogy mi történik akkor, ha a Gmail appban olvasod el őket az iPhone-on, tehát hogy akkor szinkronizálja-e automatikusan az olvasottságot a Mac-re.

1 kedvelés

Köszi. Hazaértem, megnézem.

A gyári mail app full bugos és funkció szegény Gmail fiókkal, aminek egy jelentős része a Google sara amúgy. Szerintem a saját alkalmazásával jó hibamentes lesz.

1 kedvelés

Nem is volt Gmail appom. Most letöltöttem és ott is elolvastam az e-maileket. Így a gyári levelezőn is szinkronizál a Mac-en. Eddig amúgy jó volt, lehet a Sonoma14.1.1 óta csinálta. Mindegy. Úgy látszik kell a Gmail app, hogy működjön a gyári szinkronizálás.

sajnos ez már évek óta így van, a push is csak úgy működik, ami mind a Google sara.

1 kedvelés

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.