Green Events – avagy mentsük meg együtt környezetünket! Nyerj egy elektromos rollert!

Eredetileg itt jelent meg: Green Events – avagy mentsük meg együtt környezetünket! Nyerj egy elektromos rollert! - Szifon.com

Mióta egyre többet lehet arról hallani, hogy nagyon rossz irányba megy az, ahogyan a bolygónkkal bánunk én is megpróbálok kicsit tenni a környezetemért. Külön dobom ki a papírt és a műanyagot, odafigyelek arra, hogy szelektíven gyűjtsem a szemetet. Már a műanyag szívószál hiánya sem bosszant, bár ezt nagyon nehéz volt megszokni, mert jelenleg az alternatív…

Ezeket hol próbáljátok beadni a rendszernek? Én megnyitottam a chrome-ot és simán beraktam egy teszt@teszt.hu-t kérdés nélkül. Nektek ez hol nem megy? Ott a cikk végén a form, azt kell kitölteni.

Akinek nem engedi hozzáadni az email címét, asztali webes oldalon próbálja meg, ne mobilról!
Ha így sem megy, akkor írjon egy emailt a hello@szifon.com -ra hogy berakjam. Ezt javítani fogjuk.

Update #1

Elvileg javítottuk, próbáljátok meg beküldeni újra.

A topicot lezárom, hogy más ne tudja ide rakni publikusba az email címét. :slight_smile: