Gruber szerint a HomePod veszteséges, Gurman szerint viszont nem az

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/02/06/gruber-szerint-a-homepod-veszteseges-gurman-szerint-viszont-nem-az/

John Gruber, a Daring Fireball alapítója igazi véleményvezér, ráadásul jó kapcsolatokat ápol belső Apple-körökkel, így értesülései általában helyénvalóak. Azonban most lehet, hogy mellélőtt. Az egész azzal kezdődött, hogy saját podcastjében azt állította, belső forrásból tudja, hogy az Apple a 4K-s Apple TV-t bekerülési költségen árulja. A készülék 179 dollárba kerül, legköltségesebb alkatrésze a kiváló grafikai…

Nesze semmi fogd meg jól!

Hasonló teljesítményű cuccokat lehet venni 25e ft körül ± 10e ft… Itt most a hangzásta értem. Szerintem nekik sem kerül többe! A többi sallang meg marketing fogás!.. Mivel a fejlesztések bent maradnak a zárt körbe, így azt nem kell extra kiadásnak venni, hisz nem csak ezt fejlesztik, csak ide is csoportosítanak erőforást… Azokat meg fizetik rendes fizetésből… Így csekély plusz költségel jár! Nem hiszem, hogy veszteséges lenne nekik! De ez csak az én véleményem!