Gurman: a Touch ID nem tér vissza az iPhone 13 modellekben

Világos, de nem lehetne hogy én döntöm el melyiket szeretném használni? Remélem tényleg visszahozzák

Hát eldöntheted majd ha benne lesz mindkettő, de gyanítom megint felosztják az egyikben ez lesz a másikban az és talán a csúcsban mindkettő, vagy az utóbbi marad, hogy a legdrágábbikba minden is lesz, a gyengébbekben csak F-ID. Én reménykedem hogy marad a mini és abban lesz egy kisebb F-ID, ha esetleg mindkettő én akkor is csak a F-ID -t fogom használni, mert az jobban bejön mindenben. Ez részben ízlés, részben pedig felhasználói szokás függő, nekem az átállás a régiről gyorsan ment mivel passzol ahogyan használom a telót.

Persze a tizedik próba utáni törlés esetleg segít, ha van lelkierőd tízszer rossz jelszót mondani.

Ezen jót derültem. :slight_smile:
Amúgy ehhez idő is kell, mert pár próbálkozás után várni kell, a következő próbálkozásig.
Amúgy a FaceID és TouchID téma mindig megosztó lesz, ezért - szerintem - az lenne a jó, ha mindkettő maradna, és az ember választ. Sőt, én még opcionálisan azt is beletenném, hogy lehessen egyszerre mindkettő, annak, aki nagyon parázik. De a választás jogát mindenképpen meghagynám.

1 kedvelés