Gyakori kérdések: LTE-s Apple Watch vásárlása külföldről

Akkor igen ezzel nem jutottunk előrébb a vodka és yettel esim-es ügyben órán. Pedig reméltem enged közelebb jutni a megoldáshoz. De sajnos nem.

milyen megoldáshoz akarsz közelebb jutni? itthon jelenleg kizárólag a Telekom támogatja az órát, a Yettel és Vodafone esetén ha az EID beállítható, akkor talán menni fog, de addig nem. az óra egyetlen szolgáltatóhoz tud kapcsolódni, amelyik SIM rajta kell legyen az iPhone-on is, de azon nem kell aktívnak lennie.

egyedül akkor lehet az iPhone-tól teljesen eltérő eSIM az órán, ha családi beállítás egy gyerek számára, de akkor is támogatott szolgáltató kell legyen.

a családi beállítás ugyanúgy nem érhető el itthon.

Sziasztok! Nektek melyik Telekomban tudtak segíteni? Én most voltam az Alleban és nem hallottak még erről a megoldásról, nagynehezen elértem náluk, hogy az EID számot beírták valahova a rendszerbe, de azóta sem történt semmi. Lehet, hogy nem aktiválódott az eSim? Köszönöm a segítséget.

Én a Pólus centerben csináltattam meg, nyilván olyan csávó kell aki ért is hozzá, nem egy random ott lévő :slight_smile: Nekem szerencsém volt. A lényeg hogy töröljétek a jelenlegi MultiSIM-et, hozzatok létre egy újat, és annak adjátok meg a Watch EID számát, utána azonnal nem fog aktiválódni indítsd újra a watchot és fél óra óra múlva már menni fog.