Gyakori kérdések: LTE-s Apple Watch vásárlása külföldről

A telekom HU az nem roamingol kint? Vagvy annál be sem adja a lehetőséget erre?

A telekomos profilban nincs engedelyezve a roaming, igy a menupont se latszik.

Sejtettem a fent leírtakból, de hátha mégis történt vmi hiba, kukacos lett az alma v stb. :crazy_face:

A magyar profilon nem jelent meg a roaming opció, az osztrákon viszont igen. Vasárnap megyek Mo-ra, akkor ki tudom próbálni, hogy működők-e.

Az ora regi korlatozas is a szolgaltatoi profilban van egyebkent. Nem minden szolgaltato alkalmazza. Ezert fura, hogy a T direkt korlatozza a profilban, az UFSZ meg siman aktivalja.

nem roamingol, mert jelenleg nem támogatja a magyar Telekom az óra esetén a roamingot.

Ok , Köszi!
Az órát kint vetted v hazai?

de hát többször is leírta, hogy amerikai óra. hogyan lenne hazai?

1 kedvelés

Köszi tudom, csak volt egy halvány reménysugár, hogy esetleg vmit mégis elrontottak és pl az egyikkel aktiválod, húzza a másikat is, mert X, nem gondoltak vmire, v mit tudom én. Ez olyan mint ahogy Czo is írta, hogy a T korlátozza, de az ÜFSZ meg aktivál.

de milyen halvány reménysugár, ha egyszer nincs támogatva? szolgáltatói oldalon kell támogatni, hogy a multiSIM roamingolhasson. ezt pedig nem engedi jelenleg a Telekom, tehát nem megy.

Ja igaz, de ez már olyan régen volt, nem is emlékeztem rá :roll_eyes:
A másik meg a reménysugárra, hogy az meg ahogy Czo írta ott is a T korlátozza és az üfsz meg aktiválja, ha nem tudja az egyik kéz, mit is csinál a másik, bármi is lehet belöle, de sajnos nem. :smiling_face_with_tear:

Sziasztok,

Szerettem volna megosztani veletek, hogy hibátlanul működik a roaming itthon az osztrák szolgáltatóval (“Drei”).

mondjuk ha a Drei már támogatja a roamingot is, akkor igazából ez nem meglepő. :slight_smile:

Sziasztok! Dubaiban vettem egy watch ultrat. Esetleg tudja valaki hogy lehet megoldani hogy legyen szolgaltatas es net magyarorszagon es kulfoldon egyarant? Mi lehet a megoldas mit kell tennem?

Elmesz olyan kulfoldi orszagba, ahol tamogatott a roaming es kotsz egy mobiltelefonszerzodest, majd ezt hasznalod az oraban.

Ahogy fentebb is elhangzott, itthon a Telekom nem tamogat meg roamingot.

@byron erről a képről tudnál adni nekem egy magyar nyelvű, rendes képernyőfotót? a képernyőfotó lehetőségét előbb be kell kapcsolni a Watch appban az Általános alatt, majd utána a két gombot egyszerre lenyomva készül el a képernyőfotó, amikor villan egyet a kijelző is, majd az iPhone-on a Fotókban találod meg a képet.

köszi!


Köszi amúgy a tippet ment a telekomos aktiválás. Annyi hogy mi szívtunk vele, mert nem volt végül térerő a plázában az órának. Tehát 3-4x is megcsináltuk semmi nem történt, már szomorúan mentem haza, de mikor kiértem az épületből egyből aktiválódott.

Szóval köszi a tippet!

Akkor most egy olyan kérdés, hogy műxik-e úgy, hogy a telón a Telekom sim aktív és az órán a Drei, tehát nem a párja fut ? Ha igen akkor mit csinál és mi nem dolgozik? Csak a másik bejegyzésben eSIM vodkás és yetteles lehetséges aktiválása watch-on miatt érdeklődöm.

külön szócikk van erről az Apple-nél: