Gyakori kérdések: mit tehetünk, ha a fotók és videók nem menthetőek le a készülékünkről?

Sziasztok!

Nem találtam a megfelelő topic-ot, így ide tenném fel a kérdést! Régi iPhone felhasználó vagyok, iPhone 3Gs-től kezdve majdnem az összes készülék megvolt, jelenleg egy iPhone 12 Pro Max van használatban. Nagyon örültem a RAW formátum megjelenésének, mert elég sokat fotózok a telefonnal. És innen kezdődnek a gondjaim. A probléma a következő. Windows-os gépet használok, rajta egy jogtiszta Windows 10pro van. A telefonon a legújabb IOS. Ha csinálok egy normál képet, és le akarom menteni a gépre, az minden fotót és file-t megmutat a könyvtárban és bármit le tudok menteni bárhová. Ha csinálok egy RAW fotót, akkor a DNG file megjelenik a fényképek között, de NEM indexeli be az összes képet csak a töredékét és ha át akarom másolni a dng-t a gépre, akkor rögtön egy hibaüzenet jön, miszerint az eszköz nem elérhető. Ha a telefonon letörlöm a DNG-t, lehúzom a gépről és visszadugom, akkor a probléma megszűnik, minden képe újra látszik és menthető. Tudtok-e erre valami megoldást? A szokásos körök (teló újratelepítése, clear restore stb) megvoltak. Nem nagyon találok ilyen panaszt a net-en mástól… :frowning: