Gyakori kérdések: szókimondó (explicit) tartalmak engedélyezése a Képernyőidő mellett

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/04/28/gyakori-kerdesek-szokimondo-explicit-tartalmak-engedelyezese-a-kepernyoido-mellett/

A Képernyőidő funkció megjelenése jelentsen átalakította, hogy hol érhetjük el a Korlátozások menüpontot, illetve ez magával hozott egy olyan problémát is, amikor az iTunes Store-ban sehogyan sem tudjuk engedélyezni a szókimondó (explicit) tartalmakat, noha az nincs is letiltva a Tartalmi és adatvédelmi korlátozások alatt, vagy a korlátozások opció eleve nem is aktív, sem nincs konfigurációs profil…

Pont ma kerestem azt az opciót, hogy hol tudom a szókimondó tartalmat ki illetve bekapcsolni. Hívtam is az Apple Supportot, pedig elég lett volna ide feljönni. :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm az infót!

1 kedvelés

@Jadeye mostanában rátud érezni a FAQ cikkekre :smiley:

Nálam a Képernyőidő nagyon merítette az akksit, magamnak korlátozásokat se akartam beállítani, csak a színes ábrák miatt meg feleslegesnek tartottam, ezért kikapcsoltam. Szerintem a hasonló cipőben járóknak (akik nem nézegetik nap mint nap, nem korlátoznának), azoknak nyugodt szívvel lehet ajánlani a kikapcsolást - attól függetlenül, hogy mennyit javított a háttérfolyamat energiagazdálkodásán azóta az Apple.

Honnan tudod hogy az merítette? Benne volt a statban?

Úgy emlékszem, hogy igen, de már régen volt. Inkább csinálok most egy kísérletet vele.