Három egyedi Apple Watch számlap és azok automatikus beállítása helyszín vagy idő alapján!

De melyik ez az opció? Mert számomra nem egyértelmű. Azért küldtem be képet.

ott írtam, hogy:

1 kedvelés

Elsiklottam felette bocsi. Elvileg ez elég hozzá vagy kapcsoljak be mindent? Anno tudom hogy azért kapcsoltuk ki a fölösleges helymeghatarozasokat mert az akksi Így jobban bírta. Ez már nem fontos?

Ez már nem, nekem már csak az van kikapcsolva, ami mondjuk nem működik itthon. De minden máshoz használok GPS-t, és iPhone 11 Pro-val nem számít.

és mi nem működik itthon? Most működött a parancs de manuálisan kellett rányomni hogy fusson le és nincs olyan opció hogy rákérdezés futtatás előtt. mi lehet a baj? Van egy edzés automatizmus ott van ilyen opció a többi számlapnál viszont nincs.


Az lehetséges ha GPS pozícióhoz állítom be akkor nincs ilyen opció hogy rákérdezés futtatás előtt?

A GPS alapú nekem sem akar működni (érzékeli, hogy elhagytam a helyet, és kirak egy üzenetet a telóra, hogy akarom-e futtatni, és ha ott rányomok akkor megcsinálja…), az időpont viszont megy.
Egy gondom ezen kívül is van, pl az Egység számlapot csak az órán tudom kiválasztani, mert a Watch alkalmazás nem látja, ezért nem is tudom automatizálni…

Viszont már február 1-jén megkaptam az Összefogás díját, amihez februárban 7 alkalommal kell bezárni a mozgás gyűrűt… :rofl:

Igen azt én is megkaptam…

Nálam sem működik automatikusan. A telefonon rákérdez a futtatásra. Ha ott engedélyezem akkor teszi a dolgát.

bbmcsab, szorian: szintén zenész. Ha valaki rájön a trükkre, hogy mit kell tenni a működésért, ne tartsa magában, előre is köszi!

És mi nem működik itthon? Csak hogy akkor kikapcsolnám azt én is. Neked a GPS alapú úgy működik mint nekünk, hogy le kell futtatni a parancsot ha megérkezel és feldobja vagy az is átvált automatikusan? Mert ha igen akkor nem tudom mit bénázunk el…

Olyan parancsot szeretnék létrehozni ,hogy ha elmegyek otthonról akkor állandó megjelenés legyen az órán ha haza érek akkor kapcsoljon ki a folyamatos kijelzés ; szerintetek milyen parancsot hozzak létre? Köszi a választ

Közben rájöttem és működik, mindig megkérdezi hogy futtassa -e ? Jó lenne ha magától csinálná kérdés nélkül

Hát például népszerűek a közelben ki van kapcsolva, de nekem a jelentős helyek is, meg a helyzet alapu javaslatok. Én GPS alapján végül nem használom, mert beállítottam időre az jobb nálam.

Neked egyébként a GPS alapú működött ?

Igen

A futtatásra nem is kérdezett rá, csak a számlap változott ?

Sztem rákérdezett de annyit nem foglalkoztam vele. :slight_smile:

de ha beállítod időre akkor az azt jelenti, hogy mindig ugyan akkor mész pl a sparba, de ha mégsem akkor vissza állítod a számlapot? ez így gáz szerintem. Vagy csak nekem kicsit olyan fél megoldás automata de mégsem.

Én nem járok spárba, kifli.hu-tól rendelek mindig. :smiley: De pl minden este 6 után ne zavarj módban vagyok. Ilyenkor átállítja itthonira az óra az órafelületet, reggel meg 10 után munkára. Ennyi. :slight_smile:

Sajnos több külföldi helyen is azt olvastam, hogy a GPS alapú mindig rákérdez a futtatásra és ezt nem lehet kikapcsolni…
Hátha a következő frissítés …