Három új terméknél érhető el a Lokátor támogatás

Eredetileg itt jelent meg: Három új terméknél érhető el a Lokátor támogatás - Szifon.com

A héten az Apple bemutatott három gyártótól is új termékeket, amik együttműködnek majd a Lokátor alkalmazás Tárgyak fülével. A Chipolo készített egy követős kulcstartót, a Belkin egy új, vezeték nélküli fülest, a VanMoof pedig elektromos bringákat. Nézzük is meg ezeket a kütyüket! A VanMoof S3 és E3 elektromos kerékpárok mostantól megjelennek majd a Lokátor alkalmazás…

Én minden Bluetooth hangszóróba tennék. Aksi ugye az van. :grinning:

Mi az az aksi? Én akksi-ként ismerem. :thinking:

Na, akkor ennyit az AirTagről😃

expa,

Tévedsz, nézz utána.

így igaz teljesen kiírva akkumulátor rövidítve aksi

Arra gondoltam hogy nem kell elemekkel játszani.

Hát igen! Mivel tudhat az többet majd ha lesz???

Semmivel. Megy a polcra a tv-készülék mellé. Évekig “most már jövő héten bemutatják”, aztán nem mutattak be semmit.:smiley:

Akkor mindenhol rosszul írják a neten? :thinking:

Ki tudja! Lehet ez lesz a jövőben náluk a trendi, hogy megszellőztetik az új kütyüt és vmelyik külső gyártó gyorsan megcsinálja, csak hogy beelőzze őket és nem kell nekik fejleszteni. Csak a komolyabb kütyükre tudnak majd koncentrálni. :crazy_face: Arról nem is beszélve, hogy nem kell a gyártásért és fejlesztésért fizetni sem. :grinning:

:joy::+1:t2::smiling_face_with_three_hearts:
:lipstick:

Mist nézegettem ezt a Belkin fülest és csak a töltőtokot tudja az ember hozzáadni a Find My-hoz a fülhallgatót nem.