Hatékonyabb a Qi gyorstöltés az iPhone XS és XS Max esetén

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/09/25/a-hatekonysagot-javitja-a-qi-gyorstoltes-az-iphone-xs-es-xs-max-eseten/

Az Apple szeptember 12-én leplezte le új zászlóshajóit, az iPhone XS és XS Max telefonokat, amelyek szintén rendelkeznek a vezeték nélküli töltés lehetőségével. Az új készülékek esetén azonban az Apple javított a töltés hatékonyságán, ami egyúttal gyorsabb töltést is eredményez. Noha az iPhone XR is képes a vezeték nélküli töltésre az üveg hátlapnak köszönhetően, de…

Jelzi valahogyan az XS ha éppen gyorstöltésen van? Csak mert vettem egy vezeték nélküli dual (öra+iphone) töltőt ami tudja a gyorstöltést is és hozzá egy szintén olyan adaptert is, de semmit nem ír ki, mint pl a samu S9 esetén.

nem jelzi sajnos :frowning:

Akkor marad a töltési idő mérése?

Vezetek eseten irja a konzolban a mA ertekeket (legalabbis 3 eve a 6s irta), gondolom ma is igy van ez.

Köszi, mint írtam nem vagyok fejlesztő és talán ha jól emléxem volt a konzolról vmi infó és tán még meg is néztem, de mivel nem használom, ez a "tudás " elfelejtődött, így jelenleg nem tudom benne megnézni amit írtál