HDMI ARC és eARC támogatás az Apple TV 4K és HomePod esetén

Szintén elgondolkoztam 4K-ról új 4K-ra váltáson, de végül nem éreztem arányosnak az ár/értéktöbbletet és behúztam a féket, megvárom a tavaszt nyár elejét hátha jön vmi újdonság

Egy Soundbar Apple TV kombo🙂 Az nagyot szólna.

Vmi ilyesmi lenne a titkos favorit :wink:
Neked nem hülyültek meg a 15.2 óta a Homepod-jaid?

Szóval, ha arc vagy eARC-n keresztül kötöd össze az Apple TV 4K-t, akkor képes HDMI “hangfalként is üzemelni” Ez valamelyik frissítésben lett belerakva, ezután ugye az Apple TV 4K a HomePod-okra küldi ki a TV hangját. Ez persze lehet bármilyen hang, ami a TV-ből jön, app, xbox, PS5.

Itt a TV-nél kell beállítani a hangkimenet HDMI.

Én magam ezt még nem teszteltem, mert valami kompatibilitás gond volt nálam, és annyira nem is olvastam utána, de én is hallottam és olvastam erről a funkcióról.

PS: Most fogok írni a Sonos Beam 2 Dolby Atmos-ról, én a helyedben megvárnám, alázza a HomePod-okat. :slight_smile:

Nekem az egyik, mert külön szobában vannak nem sztereópárban, már 15.0 óta szórakozik hetente vissza kell állítanom és újra kell párosítanom. Ha a gyári zene alkalmazást használom és azt Siri-vel inditom el minden jó viszont ha streamelni akarok akkor 3 mp után megáll a zene. 15.2 még nem volt szerencsém kipróbálni mert a héten nem vagyok otthon.

Most, hogy mondod tényleg voltak ilyen megmagyarázhatatlan leállások. De ez apróság ahhoz képest, hogy percenként Apple id bejelentkeztetéssel szórakoztat 15.2 óta, este aztán megelégeltem és teljesen újra raktam talán most jó lesz…

Sajna reggelre teljesen kuka lett