Hello utazó: ennél egyszerűbben nem köthetsz utasbiztosítást iPhone-ról!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/07/26/hello-utazo-ennel-egyszerubben-nem-kothetsz-utasbiztositast-iphone-rol/

A biztosításra manapság mindenki csak legyint, pedig sok esetben fontos lehet, főleg ha gyerekekkel tesszük meg az utat, rájuk fokozottan figyelni kell, és egy apró sérülés miatt is mélyen a zsebünkbe kell nyúlnunk külföldön, ha úgy adódik. A hello2U alkalmazás segítésével könnyedén, akár az indulás előtt néhány órával is köthetünk biztosítást, vagy pedig az utazás alatt…

Ez gondolom szponzor hirdetés vagy reklám,hogy a negatív hozzászólások törölve lettek :joy::see_no_evil:

Szóval, ahogy a te második hozzászólásod úgy az, ami itt volt sem saját tapasztalatot vagy beszámolót írt le, hanem egy véleményt a postáról, aminek semmi köze a cikkhez. Amennyiben az lenne a tapasztalat, hogy tényleg nem fizetett vagy bármi ilyesmi, jogos lenne a hozzászólás, de ebben az esetben nem helyén való.

Remélem így érthető.

Sajnos tapasztalatból írom Hogy a posta nem szeret fizetni (utazási irodát üzemeltetünk).

Így már más, de ez ugye nem jött le az első kommentből. :slight_smile:

Ahogy megláttam hogy a Posta biztosító egy mókásabb felülete, azonnal letöröltem. Olyan huzavona tőlük pénz visszaigényelni, hogy nem éri meg annyi energiát fektetni bele. Sajnos tapasztalat. Nem ajánlott, inkább szívok a netes kitöltőkkel 1 órát, de ha gebasz van számíthatok rájuk. Posta rgy tróger cég, minden szempontból.

Generali EUB:

  • Igényelhető online
  • Mindig rendelkezésre állnak
  • Tisztességesen fizetnek
  • Nem kérnek soha papírt

Csak ajánlani tudom őket.