Hihetetlen változást hozott az iOS 15 béta 6: meggondolta magát az Apple

Eredetileg itt jelent meg: Hihetetlen változást hozott az iOS 15 béta 6: meggondolta magát az Apple - Szifon.com

Az Apple általában az a cég, ami megmondja neked, hogy hogy lesz a jövőben és nem hallgat a felhasználók visszajelzéseire. Elég az Adobe Flash kivégzésére, az iOS 7-re vagy épp a 3,5 mm-es jack dugó eltüntetésére gondolni. Épp ezért igazán meglepő az, ha valahol figyelnek a panaszosokra és változtatnak. Így történt most ez az iOS…

Hát én személyesen megszerettem ezt az alsó, csak keresősávos cuccot, nem nagyon hiányoltam azt a toolbart Beta 5 alatt. De hát ilyen ez, nem tetszhet mindenkinek valami.

Hihetetlen. Nem gondoltam volna, hogy visszatáncolnak.

Szerintem sokkal jobb a régi, az összes eddigi béta alatt az újat használtam, nem sikerült megszokni.

Örülök ennek a döntésnek.

Na de nem gondolta meg magát és nem is táncolt vissza, csak dobott egy kapcsolót a régihez és lehet adott még időt megszokni az újat.

2 kedvelés

Másnál is eltűnt az élő szöveg funkció? A beta 5-nél még volt, most meg hiába fotózok/nék szöveget, nem ismeri fel, nem jelenik meg lent a jel, hogy felismerte a szöveget. Vagy csak én vagyok béna?

Na igen valóban eltűnt nálam is. Reméljük majd visszakerül.