Hogyan legyen Magyarországon 2 év garanciád az Apple termékeidre, avagy mi a szavatosság?

Szia!

Bármelyik hivatalos szervizbe betudod vinni a készüléket, érdemes videó felvételt készíteni a problémáról. A Vodafone-nál az ügyintéző nem volt a helyzet magaslatán.

Nagyon-nagyon fontos, hogy ki volt a keszulek vasarolja. Ugyanis, ha nem maganszemely, tehat valamilyen ceg/alapitvany van a szamlan, akkor valoban nincs plusz 1 ev szavatossag, csak az alap, 1 eves jotallas.

1 kedvelés

+1 igen.

Sziasztok!

Igazából két ügyintézővel is beszéltem náluk és mind a kettő ugyanazt mondta, a készüléket magánszemélyként vásároltam. Próbáltam hivatalos szervizt keresni a közelben de az Apple honlapjával nem boldogultam. Csongrád megyében, Hódmezővásárhelyen lakom.

Kizárólag Budapesten van hivatalos szerviz. Természetesen meg kell legyen az eredeti számla hozzá, így reméljük úgy vásároltad meg.

Meg van az eredeti számla és a garancia levél is.

Sziasztok,
az EMAG oldalán azt látom, hogy 1 év garancia van pl. a 11 Pro esetében. Ettől függetlenül én 1 év után (és 2 éven belül) is besétálhatok a számlával a hivatalos szervízbe és ha jogos az igényem akkor megjavítják a telefonom ha pl. ezeken a helyeken vásároltam (az EMAG is a kereskedelmi partnerek között van a listában, ahogyan a Media Markt)?

elvben így van.

1 kedvelés

Amúgy ezt hogyan lehet megugrani vajon?

háTéTéPéEs (kettőspont) (per) (per) checkcoverage (pont) apple (pont) com (per) hu (per) hu (per)

MacOS / Chrome ill MacOS / Safari alól legalábbis nem hajlandó átengedni a captcha-n (vagy ha mégis, akkor “Jelenleg sajnos nem tudjuk teljesíteni a kérést. Kérjük, próbálkozzon újra később.”), majd sokadik próbálkozás után ide jut:

“Elérte a kódokra vonatkozó határértéket, ezért nem tudjuk teljesíteni a kérését. Kérjük, próbálkozzon újra később.”
háTéTéPéEs (kettőspont) (per) (per) checkcoverage (pont) apple (pont) com (per) hu (per) hu (per) sorry (kérdőjel) e (egyenlő) 1011

előfordul. maximum hívd fel az Apple Supportot – vagy próbáld meg mobilnetről.