Hogyan töltsd le az összes, az iCloudban lévő fotódat, videódat?

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/03/29/hogyan-toltsd-le-az-osszes-az-icloud-ban-levo-fotodat-videodat/

Az Apple végre frissítette az iCloud online felületét és már az iCloud.com-on is letölthetjük az összes fotónkat, videónkat jóformán egyetlen kattintással. Eddig sajnos nem lehetett kijelölni egyetlen kattintással az összes fotónkat, videónkat az iCloud.com-on, lényegében csak különböző programokkal fértünk hozzá ezekhez a képekhez, illetve magán az eszközön találtuk meg őket, amit ugyanazzal a fiókkal használtunk.…

0 Likes

Nálam nagyobb hír volt, hogy végre az iOS-es Pages is ismeri a tartalomjegyzéket😃

1 Like

Ez jó hir.
Esetleg arról is van infó, hogy az az összes iCloud-ban tárolt jegyzetet hogyan, vagy mivel lehet letölteni egyszerre?

Mert hogy a minap történt iOS-en:

• A jegyzetekben tárolt egyik bejegyzésben egy szó kijelölése helyett az egészet sikerült kijelölni.
  • Ezek után egy betű lenyomására a teljes szöveg eltűnt, helyette az az egy betű jelent meg.
    Igaz, hogy így kell működnie, csak hogy NINCS visszalépési lehetőség (undo) !!!

Mivel a jegyzet gépelés közben automatikusan mentésre kerül az iCloud-ba, így a tartalom odaveszett. Az iTunes mentésekbe nem kerül bele, és az Apple support sem tudott segíteni.
Amit én ismerek, az a https://privacy.apple.com/ oldalon (talán a GDPR által kikényszerített) “Szerezzen adatairól másolatot” lehetőség.

0 Likes

Van undo, ott van a billentyűzet bal felső sarkában.

0 Likes

Max. 1000 képet lehet egyszerre letölteni…

0 Likes

Melyik billentyűre gondolsz?

0 Likes

Zseniális, iPaden ott van iPhoneon nincs? Akkor bocsi

0 Likes

Neked van igazad, én nem írtam, hogy telefonon.
Ja, és ha valaki arra gondolna, hogy nem kell megnyomni, hogy “Kész”, nos az sem segít. A változtatás akkor is mentésre kerül, azaz felülírja az eredeti tartalmat.

0 Likes

Ha ilyenkor megrázod a telefont, akkor előjön egy Gépelés visszavonása ablak Mégsem, valamint Visszavonás lehetőséggel. :slight_smile:

0 Likes

Igazad van, köszönöm. Az újabb iOS ezen lehetőségéről megfeledkeztem. Valamiért csak a zenelejátszás közbeni telefon rázási (általam nem használt) funkció maradt meg halványan az emlékeimben.

0 Likes

Nekem nem tunik olyan jo alkunak, ha egy 1.6 MB-os kepet 892 KB-ben szed le.
Ezt teszi, ha egy darabot szedek le es akkor is, ha sokat.
Eleg fifikasan van megfogalmazva a telefonban is, de ha az “iPhone-tarhely otimalizalast” valasztanam, akkor a kep eredeti verziojat tudnam leszedni? Es ha a telefonomon az eredeti kepeket orzom, akkor az iCloud lesz a belyegkepek gyulekezete? Ugye, nem?

0 Likes

Onnan mindig az eredeti minőségben kellene tudnod lementeni a képet! A telefonon nem mindig tárolja eredeti minőségben.

0 Likes