Honnan érkezett a biztonsági kód automatikus kitöltése az Apple rendszereibe?

Tökéletesen értem, hogy ebben a sztoriban ki kivel van és ki kitől független.
De, ha például az én ügyfeleim nagy részének segít egy harmadik fél megoldása az én bizniszem kellemesebb használatában, ami az én megoldásommal pont nem megy (de mondjuk a konkurenciáméval meg esetleg igen), akkor biztos, hogy tennék lépéseket az ügyfeleim és a saját jól felfogott érdekemben.
Másként: Az a cél, hogy az ügyfelemnek jobb dolga legyen velem. Azt, hogy ezt miként érem el már másodlagos.

Az a baj, hogy ha te Apple tulaj vagy, akkor van egy megkottetett szerzodes melyben te vagy az egyik fel, az Apple pedig a masik. Az OTP ebben sehol sem szerepel. Az SMS eseten kozted es az OTP kozott van egy szerzodes. Tehat az OTP-nek semmi koze ehhez a szolgaltatashoz. Ha azt szeretned, hogy neked jobb legyen, akkor ebben az esetben neked kell tenni, mert a masik felnek nincs erre jogalapja alapesetben. Kiveve, ha direkt kotnek egy szerzodest (Mert ugye, ha te jelzed es megcsinaljak, akkor ha hiba van, ujra jelezni kell, hogy elromlott es majd megjavitjak. Ha viszont az OTP megbizza ezzel az Applet, akkor ez a szerzodes X idore fog szolni, amig ez az ido le nem jar, addig az Apple kovetni fogja az OTP valtozasait (pl. ha ujraszovegezi az SMS-t), ha lejart, akkor megint meg fog allni a dolog).

Mondom, hogy értem :wink:
Amit írsz az egy lehetséges professzionális hosszú távú megoldás két multi között. Hajrá OTP, mert szerintem neki kellene, hogy az érdeke legyen. De a kisebbik multi lehet annyira okos/spórolós/nem elég profi, hogy megkéri néhány kedves munkavállalóját, hogy írjon egy magán visszajelzést az Apple-nek mint felhasználó (nagyobb cégeknél is volt már ehhez hasonló esetre példa). Szóval először akarni kell, aztán eldönteni hogyan. Bár ez rám is vonatkozhat :sunglasses:

Vagy az OTP-nek írni, hogy az SMS-be írják bele az “OTP” szöveget (pl. “Üdvözlettel: OTP Bank”), mert úgy nagy valószínűséggel működni fog ez a feature.

Nem jó, külön Apple ID-n van a developer fiókom és egy másikon a felhasználói dolgaim. Ne kérdezd miért.

Szerintem csak szartak bele hogy magyarul működik-e, gondolom senki se nézte aztán valami beakad az ékezetekkel.