iCloud problema

Hello,Az alabbi problemam van az iCloud fotokkal kapcsolatban.
Ez van az Apple oldalan:
“Az iCloud pontosan abban a formában tárolja a fényképeket és a videókat, ahogy Ön elkészítette őket. A képeket teljes felbontásban, az eredeti formátumukban…”

Tavaly nyaron iPhone 7-el fotoztam a nyaralasunkon.
A telefon 12Mp kepeket keszit.
Most szerettem volna letolteni a kepeket a laptopomra az iCloudbol es 3Mp-es kepeket tolt le.
Raadasul nem mindig, egy-ket kep 12Mp-es.

A masik problemam, hogy ha egy konyvtarban 100 kep van akkor valamikor csak 95-ot tolt le, de van olyan, hogy egyes kepeket ketszer tolt le, masokat egyszer sem. Amiket ketszer tolti le annak ad egy “1-es” szamot a kep nevenek vegere.

A kovetkezo problema, hogy a letoltott kepeket atnevezi. Nem mindet csak 100 kepbol kb 5-6-ot.
Pl.: img3450-bol csinal egy img1245 nevu kepet ami, ha nevsorrendbe rendezem a kepeket teljesen mashol jelenik meg a konyvtarban, tehat egy Londoni kep amit 3-an keszitettem az a Camridgei kepek kozott jelenik meg amiket 1-en keszitettem.

Windows laptopra szeretnem letolteni a kepeket. (iPhone 7, Huawei MateBook)
Egy masik iCloud fiokkal is megprobaltam egy masik laptopra. (iPhone SE, Samsung laptop)
Ott is kevesebb kepet tolt le, de a kepek felbontasa megmarad 12Mp-nek es nem is nevezi at a kepeket.

Elore is koszonom a valaszokat.

Az unmodified originalokat toltod le?