Idén először YouTube-on is élőben közvetíti az Apple az iPhone 11 eseményt!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/09/08/iden-eloszor-youtube-on-is-eloben-kozvetiti-az-apple-az-iphone-11-esemenyt/

Már csak kettőt kell aludnunk ahhoz, hogy kedden az Apple lerántsa a leplet az iPhone 11-ről. Az új iPhone-ok mellett egyre több a pletyka az Apple Watch Series 5-ről és egy esetleges új, 16 colos MacBook Pro-ról. (Az iPhone 11 közepén lévő Apple logó arra is utalhat, hogy vezeték nélkül ott tölthetjük majd az AirPods-unkat.)…

Az aliexpressen már lehet venni az iPhone pro tokokat. Meg az új watch szilikon tokot is.

Ott mindig minden van, minden időben :smiley:

Sziasztok! Magyar kommentállal lesz valahol közvetítés?

iMagazin talán, meg van valami új magyar oldal. Mi nem fogjuk idén közvetíteni. Az az őszinte igazság, hogy rengeteg meló, és kiadás, felkészülés is egyben, mert ilyenkor nagy a látogatottság.

Kényelmesebb hogy közben megírjuk a cikkeket és kiadjuk utána. Itt pedig létrehozok mindjárt egy kibeszélőt hozzá, ahol meg lehet dumálni az esemény közben a dolgokat.

1 kedvelés

Apple-tech .hu n lesz elő stream. Most néztem egy iPhone 11 trailert a YouTube on,baromi jóra sikerült,mintha az Apple mag csinálta volna. You Tech csatorna rakta ki :ok_hand:

@nonoka YouTube-n is lesz élő stream :smiley:

de ugye azt is láttad, hogy miről is szól a cikk, amihez hozzászóltál?

Nem a cikkhez szoltam, hanem az előttem írónak, de úgy látom ez a válasz funkcio nem mindig megy át vagy nem jelzi ki kinek ír mobilon legalábbis…

Akkor nem írja, ha pont te vagy a következő hozzászóló érdemes @Bob -ot írni :smiley:

Mégse látta kinek írtam vagy nem figyelt mire céloztam a hozzászólásommal;)