Így cserélte 4 nap alatt az órámat az Apple – AppleCare+ biztosítás

Eredetileg itt jelent meg: Így cserélte 4 nap alatt az órámat az Apple – AppleCare+ biztosítás - Szifon.com

Körülbelül 2020 év végén írtam az első cikket az Apple biztosításáról. Akkor Londonban addig noszogattam az eladót, hogy végül megkötötték nekem. Az elsőre nem olcsó AppleCare+ (egy iPhone esetén például 100.000Ft-ról beszélünk) 2 éves biztosítást ad, tehát rögtön letudtam azt a problémát, hogy tokban vagy fóliában tartsam ezt a gyönyörű telefont. De mi történik, ha…

Csak nefeledjük, hogy minden csere 65€-ba kerül ha törésről van szó.

Az AppleCare+ hosszabbítható?

ahogyan ez a cikkben is le van írva: nem kerül itthon egy fillérbe sem, mert az Apple nem kéri el érte itthon az önrészt sem –– mivel ugye itthon AppleCare+ sem vásárolható hivatalosan.

Igen :slight_smile:

Én kb 2 hónapja hívtam szintén őket a telefonommal kapcsolatban (ac+) és azt mondták, hogy magyaroszágon nincs ilyen szolgáltatás, menjek bécsbe :smiling_face_with_tear:. Ezek szerint apple berkeken belül sincs ez a folyamat leoktatva rendesen?

Mi van abban az esetben, ha az Apple elutasító választ add mint sallai_01 kollegának?

Újra felhívod, mert balfasz volt a kolléga. De egyébként chatelni is tudsz velük angolul, mi ezt tettük az simán ment. 3. opció bemész az iSTYLE-ba.

A magyar tamogatast hiaba hivod, hiszen ami itthon nincs, ahhoz tamogatas sincs. Hivd fel olyan orszag Apple supportjat, ahol van az adott szolgaltats, majd aruld el nekik, hogy kulfoldon vagy, eppen MO-n, es problemad van. A problemas eszkozodtol fuggoen, oda fognak iranyitani az egyik helyi, hivatalos szervizhez.

Sziasztok! Szeretnék venni egy Series 7 órát. Viszont az UK AC+ oldalon nem látom az árat hozzá, csak a Series 8, SE, és ULTRA-hoz. Szerintetek 7-este nem lehet kötni?

Köszi előre is :slight_smile:

En megalaltam.

Lehet persze, ha új. Ugyanaz az ára mint a 8-asnak 89 font.

Sziasztok!
Milyen esetekben cseréli az Apple a Watch-okat?
Az S6-os Stainless Steel órám akkuja már elég gatya (80%+), és szeretném cseréltetni. A zafír kijelző miatt úgy gondolom, hogy nem egyszerű betörni a kijelzőt, illetve nem is tenném jó szívvel.

Hívd fel az Apple.hu -t és mondd azt hogy X %-on kikapcsolgat, és újra indulgat. Már újra lett telepítve stb…

Mi lesz akkor, ha cégként veszek az apple.hu-ról, majd magánszemélyként kötők rá AppleCare+ -t mondjuk német oldalon?
Ha a probléma lesz fogja kérni vki az eredeti számlát?
Problémázni fognak rajta, hogy nem ugyan vásárolta a készüléket és kötötte az AC+ -t?
Esetleg az Apple-nél automatikusan kijön az ellentmondás?

legjobb tudomásom szerint nem fognak problémázni, mert csak azt fogják nézni, hogy van rajta AppleCare+. minden más mindegy.

Köszi. Szuper, ez megnyugtató.

Ehhez kapcsolódó, de félig offtopic hülye kérdés.
Az Apple.hu-n rendeléskor hova kell írni a cégnevet?

cégesen nem a fogyasztói Apple oldalon kell rendelni, hanem az SMB oldalon:

Köszi a gyors válaszodat.
De sajnos az általad írt linken próbálkozok akkor is csak ugyanazokat a mezőket tölthetem ki.