Így kerülheted ki az App Store 150 MB-os letöltési korlátozását mobilinterneten

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/01/04/igy-kerulheted-ki-az-app-store-150-mb-os-letoltesi-korlatozasat-mobilinterneten/

Személyes problémám is gyakran volt az, hogy sürgősen le akartam tölteni App Store-ból egy alkalmazást, viszont nem voltam Wi-Fi közelben, így kénytelen voltam a mobilinternet-keretemre hagyatkozni. És igen, itt jön a probléma: gyakran ütköztem abba, hogy az app nagyobb volt 150 MB-nál, így bármennyire is szerettem volna letölteni, nem tudtam, mert az iOS nem engedte. Hálistennek…

“csatlakozzunk egy Wi-Fi hálózathoz”
???
:grin:

mármint mi a kérdésed?

És mennyivel egyszerűbb lett volna berakni egy kapcsolót hogy engedélyezd manuálisan ha pl no limit adatforgalmad van…

Az, hogy miért a procedúra, ha van wifi amire csatlakozni tudsz?
Ergo amiről szólna a cikk, hogy wifi nélkül letölteni 150 Mb±os appot, lehetetlen, mert indításnak kell wifi.

nem kell az indításnak a Wi-Fi. de próbáld ki. a cikk első mondataiban pedig ott van, hogy ez akkor lényeges, ha épp hogy nincs Wi-Fi, amire tudnál csatlakozni. ha van Wi-Fi, akkor fel sem dobja a 150MB-ról szóló jelzést.

:man_facepalming:t3:

:man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming:

Az ilyet úgy hidalom át, hogy iPadról kiosztom a netet, felcsatlakozom, majd letőltöm :smile:

Hát, ha van egy ipad-ed…

Némelyik hozászóló mint a vak ablak!

“Megosztom a wifit az iPadomról!” Brávó akkor tényleg nincs wifid, esetleg nem mész haza letölteni? :confused:

Kedves szifon ez a cikk nagyon mem az amit a cím ír! Ennek a címe inkàbb az kellen legyen, Hogyam tőltsünk le 150MB-nál nagyobb app-ot mobilneten ha lassú a wifi!

Mert ugye azt tudjuk, hogy aki a buszon vahy vonaton van vagy bárhól vam ahól valójában nincs wifi ott ez a cikk semmit se fog érni!

ez a cikk, ahogyan az első pár mondatában külön írjuk is, arról szól, hogy mit tudsz tenni, ha NINCS Wi-Fi.

ha van Wi-Fi, akkor NINCS ilyen 150MB-os korlát. ha lassú a Wi-Fi, azt a cikk nem tárgyalja, mert arról szól, hogy mit tehetsz, ha CSAK mobilneted van, és NINCS Wi-Fi.

Te osztod itt az észt meg kritizálsz másokat aztán te vagy a legfogalmatlanabb mind közül…

Épp az a lényege a cikknek, hogy NEM KELL WIFI HOZZÁ EGYÁLTALÁN

Ha a szövegértés nem megy akkor próbáld végig a leírást, talán úgy sikerül megérteni…

Mondjuk azt nem értem, hogy miért, de tényleg működik.
Mi köze van a dátumnak a letöltendő app méretéhez? Ezek tényleg bolondok.

Amúgy almáék igazán haladhatnának a korral, ma már nem ritkaság a korlátlan mobilnet.
Pl. IOS frissítést sem enged 4G-vel lehúzni, ami elég bosszantó volt a legutóbbi alkalommal…

ez egy hiba, tehát igazából nincs mögötte értelem. :slight_smile:

Grat​:clap:t3::clap:t3::rofl:

Tegnap frissitettem ket alkalmazast mobilneten keresztul. Az egyik 237 a masik 219 megas volt.
Elobbit siman frissitette, utobbira bedobta a 150megas korlatozast. Egyesevel frissitettem. Akkor ez hogy van?