Így kerülheted ki az App Store 150 MB-os letöltési korlátozását mobilinterneten

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/01/04/igy-kerulheted-ki-az-app-store-150-mb-os-letoltesi-korlatozasat-mobilinterneten/

Személyes problémám is gyakran volt az, hogy sürgősen le akartam tölteni App Store-ból egy alkalmazást, viszont nem voltam Wi-Fi közelben, így kénytelen voltam a mobilinternet-keretemre hagyatkozni. És igen, itt jön a probléma: gyakran ütköztem abba, hogy az app nagyobb volt 150 MB-nál, így bármennyire is szerettem volna letölteni, nem tudtam, mert az iOS nem engedte. Hálistennek…

“csatlakozzunk egy Wi-Fi hálózathoz”
???
:grin:

mármint mi a kérdésed?

És mennyivel egyszerűbb lett volna berakni egy kapcsolót hogy engedélyezd manuálisan ha pl no limit adatforgalmad van…

1 kedvelés

Az, hogy miért a procedúra, ha van wifi amire csatlakozni tudsz?
Ergo amiről szólna a cikk, hogy wifi nélkül letölteni 150 Mb±os appot, lehetetlen, mert indításnak kell wifi.

nem kell az indításnak a Wi-Fi. de próbáld ki. a cikk első mondataiban pedig ott van, hogy ez akkor lényeges, ha épp hogy nincs Wi-Fi, amire tudnál csatlakozni. ha van Wi-Fi, akkor fel sem dobja a 150MB-ról szóló jelzést.

:man_facepalming:t3:

:man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming::man_facepalming:

Az ilyet úgy hidalom át, hogy iPadról kiosztom a netet, felcsatlakozom, majd letőltöm :smile:

Hát, ha van egy ipad-ed…

Némelyik hozászóló mint a vak ablak!

“Megosztom a wifit az iPadomról!” Brávó akkor tényleg nincs wifid, esetleg nem mész haza letölteni? :confused:

Kedves szifon ez a cikk nagyon mem az amit a cím ír! Ennek a címe inkàbb az kellen legyen, Hogyam tőltsünk le 150MB-nál nagyobb app-ot mobilneten ha lassú a wifi!

Mert ugye azt tudjuk, hogy aki a buszon vahy vonaton van vagy bárhól vam ahól valójában nincs wifi ott ez a cikk semmit se fog érni!

ez a cikk, ahogyan az első pár mondatában külön írjuk is, arról szól, hogy mit tudsz tenni, ha NINCS Wi-Fi.

ha van Wi-Fi, akkor NINCS ilyen 150MB-os korlát. ha lassú a Wi-Fi, azt a cikk nem tárgyalja, mert arról szól, hogy mit tehetsz, ha CSAK mobilneted van, és NINCS Wi-Fi.

Te osztod itt az észt meg kritizálsz másokat aztán te vagy a legfogalmatlanabb mind közül…

Épp az a lényege a cikknek, hogy NEM KELL WIFI HOZZÁ EGYÁLTALÁN

Ha a szövegértés nem megy akkor próbáld végig a leírást, talán úgy sikerül megérteni…

1 kedvelés

Mondjuk azt nem értem, hogy miért, de tényleg működik.
Mi köze van a dátumnak a letöltendő app méretéhez? Ezek tényleg bolondok.

Amúgy almáék igazán haladhatnának a korral, ma már nem ritkaság a korlátlan mobilnet.
Pl. IOS frissítést sem enged 4G-vel lehúzni, ami elég bosszantó volt a legutóbbi alkalommal…

ez egy hiba, tehát igazából nincs mögötte értelem. :slight_smile:

Grat​:clap:t3::clap:t3::rofl:

Tegnap frissitettem ket alkalmazast mobilneten keresztul. Az egyik 237 a masik 219 megas volt.
Elobbit siman frissitette, utobbira bedobta a 150megas korlatozast. Egyesevel frissitettem. Akkor ez hogy van?

Köszi a jó cikket, tudtam is alkalmazni egy app letöltésnél. Viszont megszívtam, mert a Watch azóta megállt a tevékenység számlálásban, és egy jó hosszú folyamatot fogok vele ma megszakítani, ha nem indul tovább. Az üzenetekre figyeltem ahogy írtad, illetve visszaállítottam az időt is, de órák óta nem megy tovább egyik karika sem

Szia!

Ajj, igen az órára nem gondoltunk. Próbáltad újra indítani az órát és az iPhone-t is? Legközelebb kapcsold ki az órát is erre az időszakra az a biztos.

Igen kössz!
Amint elküldtem a posztot, eszembe jutott az újraindítás és beírta még a kimaradt órákat is!
Kössz mégegyszer!

1 kedvelés