Így oldható meg, ha az iOS 15 bétájával nem működik a WhatsApp

Eredetileg itt jelent meg: Így oldható meg, ha az iOS 15 bétájával nem működik a WhatsApp - Szifon.com

Az iOS 15 béta mivoltából következően előfordulhat, hogy egyes külső fejlesztők alkalmazásai nem működnek megfelelően, indítás után összeomlanak, vagy egyáltalán nem is indulnak el, emiatt az Apple mindig külön kiemeli, hogy egyáltalán nem javasolja, hogy napi használatú készülékünkre tegyük fel a bétákat. No persze ez keveseket tart vissza, elvégre mindig érdekes és izgalmas már a…

Nekem csak a whatsapp és az alza alkalmazása nem működött jól, a whatsapp át lett állítva angolra, az ok, az alzához jött frissítés, azóta azzal sincs gond. Meglepően jól működik a rendszer, ahhoz képest hogy beta, néhány éve volt ez sokkal rosszabb is.

Az új bétaban az időjárás app szinten ilyen

Melyikre gondolsz? Csak mert használok a rendszerén kívül még 3 db-ot és mind rendesen dolgozik.

Nyilván a gyári. Nekem is rengeteg jegyem volt a különféle feliratok miatt mert boruasztó bugos volt, mind szépen javultak is. (Azt nem állítom, hogy az én jelentésemre!) :joy:

A gyári időjárás app-ra gondoltam. Ment is a feedback róla.