iHelp BR: az új iPhone-ok bejelentése szeptember 10-én, az új szoftverek megjelenése 23-án várható

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/08/15/ihelp-br-az-uj-iphone-ok-bejelentese-szeptember-10-en-az-uj-szoftverek-megjelenese-23-an-varhato/

A brazil iHelp BR oldal szúrta ki, hogy a legújabb bétákból két dátumot is sejteni lehet: az egyik vélhetően az új iPhone-ok bejelentését takarja, a másik pedig az új szoftverek megjelenését jelentheti. Ezek alapján az Apple szeptember 10-én, kedden jelentheti be az új iPhone-okat valamint aznap jelenhet majd meg a szoftverek kiadásra szánt, GM-változata, és…

Ez eddig rendben is van, de hol vannak a megszokott ilyen lesz meg olyan lesz fantom képek mindenhonnan? Vagy most Ti nem akartok leközölni, vagy netán már senkit nem hoz lázba a világon, hogy az újabb vasak miként fognak kinézni és mit hoznak újat?

nem értem. több cikk is volt az oldalon ezzel kapcsolatban – már amikor a külföldi oldalakon jelent meg ilyesmi.

például:

1 kedvelés

Jó májusban, de vmi friss sehol? Ami talán még pontosabb lehet így pár héttel előtte.

ha a külföldi oldalakon nincs semmi erről, akkor mi sem tudunk többet.

Akkor lehet nincs info ami érdemes lenne leközlésre, talán újra megtanulták eltitkolni mi jön, vagy érdektelenné vált a hasonló dolgok már sok év után, ezt mondjuk kétlem. :grinning:

Majd a bemutató előtt 3 perccel megint kiteszik az official twitterre… :smiley:

1 kedvelés

Azért nincs semmi infó, mert ha megnézzük az elmúlt évek telefonjait, láthatjuk hogy szinte minimális változások vannak! És azt meg gondolom nem szeretnék írni, vagyis cikket írni róla, hogy ugyan olyan lesz mint tavaly, csak hátul lesz három kamera :nerd_face::nerd_face::nerd_face: A dizájnerek nagyon megerőltették magukat :sob::sob::sob::nerd_face: Még jó hogy elmegy a fő Designer lehet, hogy mostantól messzebb telefonok lesznek!

itt tudsz az Apple formatervezői csapatába jelentkezni:

Mivel a többi nagy cégnél is ez a szitu, hiszen nincsen amit kövessenek, ahogyan az elmúlt években tették, lsd. a nocs-csal is, amire mindenki fujjogott, majd mind kiadott egy v több olyant. Na mindegy.

Ezen gondolkoztam valamelyik nap, hogy “minek örülnék az új iphoneban?”… és arra jutottam, hogy egy jó kamera kombó kéne, semmi több. Teljesen megvagyok elégedve a jelenlegi XS formával, tudással, mindennel, csak a “vacak” kamerával nem sikerült megbarátkoznom, a hátlapi kamera nekem valami übergagyi képet csinál, ha csak egy kicsit is kevesebb a fény (a régi 7-es jobb volt benne), a fekete szín tiszta smooth lesz (tudom javítottak szoftveresen mindent stbstb), de mégis egy vacak…

Ettől függetlenül szerintem a telefon teljesen rendben van és még egy ideig megtorpan a gyártó, mert nem igazán lehet forradalmit mutatni… legyen kijelzőbe épített Faceid, Touchid is, mind a felesleges luxus kategória már szerintem, persze nem ellenkezünk, ha esetleg megcsinálják, de nem borul össze a világ, ha mégsem…