iKiegészítők – Black Friday akció 2022

Eredetileg itt jelent meg: iKiegészítők – Black Friday akció 2022 - Szifon.com

Eljött hát a Black Friday, mindenki erre vár már egy éve. Nálunk viszont nincs csalás, nincs ámítás, nincsenek előzetesen feltornázott árak, amiket aztán a normális árra leviszünk, és ettől úgy tűnik, mintha óriási kedvezménnyel adnánk a terméket az iKiegészítők.hu-n. Ember legyen a talpán, aki ki tud igazodni manapság a különféle Black Friday akciókban, mert sosem…

Mindegyik meglepően kényelmes! Amelyiknek olyan gumi szíja van melyik ilyen csőszerűen tagolt (középső zöld) annak nagyon eláll a gumi vége a befűzés után. Hosszú ujjú viselethez nem ajánlom. Nyáron viszont szuper lesz, strandra egy tuti választás. Ha ezt veszitek ne féljetek a szintektől! Az, hogy meg extra rugalmas az meg meglepő, és szerethető. Nagyon! Csak ismételni tudom magamat. Elképesztő kényelmes mind és az anyagválasztás is meglepően jó.

42 mm-től 49 mm-ig tényleg ugyanaz a szíj kellene?

Ezt néztem.

Ennek a leírásában a “Kompatibilis készülékek” fül alatt ez szerepel:

  • Apple Watch Ultra 49mm
  • Apple Watch 45mm Series 8
  • Apple Watch 44mm SE 2
  • Apple Watch 45mm Series 7
  • Apple Watch 44mm Series 6
  • Apple Watch 44mm SE
  • Apple Watch 44mm Series 5
  • Apple Watch 44mm Series 4
  • Apple Watch 42mm Series 3
  • Apple Watch 42mm Series 2
  • Apple Watch 42mm Series 1
  • Apple Watch 42mm 2015

a nagyobb óra régen a 42mm volt, azóta meg 44 és 45, az ultra meg 49, és mindegyiknek kompatibilis a szíja ezek között egymással.

Köszi.
Azt hiszem ezt a tévutat egyszer már bejártam :face_with_hand_over_mouth:

milyen tévutat? az Apple maga írja, hogy ezek egymással kompatibilisak szíj csatlakozás méretek terén.

A belső tévutam.
Korábban már ugyanezt végigjártam.
Először azt hittem, hogy mindegyik óra nagyságához másik szélességű szijadapter kell, aztán talán pont itt felhomályosítottatok, hogy mindegyikhez egyforma kell. Sajna ezt a tanulságot azonban időközben elfelejtettem, így az előbb megkérdeztem és újra felvilágosodtam és egyben eszembe is jutott, hogy ez már meg volt. Ja hülyülök :see_no_evil:

1 kedvelés