iKiegészítők.hu: megérkeztek a Twinkly okos fényfüggönyei, karácsonyfaizzói, és rugalmas fénycsövei!

Eredetileg itt jelent meg: iKiegészítők.hu: megérkeztek a Twinkly okos fényfüggönyei, karácsonyfaizzói, és rugalmas fénycsövei! - Szifon.com

Jóformán öt éve használjuk a Twinkly termékeket, és most már nem csak karácsony környékén, hanem egész évben színesítik környezetünket. Évről-évre egyre több és modernebb fényfüzért kapunk a márkától és már nem csak okos karácsonyfaizzó érhető el nálunk, hanem egy komplett téli és nyári termékpaletta is. Mivel minden termékük HomeKit-kompatibilis, ezáltal lényegében számos módon automatizálhatjuk és…

Tavaly vásároltam egy Twinkly Strings 250 -es okos izzókészletet. Nagyon elégedettek voltunk vele, csak egy nagy fára kevés volt a 250 led. Ha veszek még egy 250-est, akkor felismerik egymást, és össze lehet őket szinkronizálni? Valahol egyszer olvastam erről, de már nem találom. Köszi, ha valaki tudja a választ.

Lehet igen, az alkalmazáson belül van jobb felül egy “kapcsoló” icon és azzal össze lehet kapcsolni 2 világítást és egyszerre mozognak. :slight_smile:

szuper, köszi, akkor megnyugodtam!

1 kedvelés