Infuse 6 – frissült az egyik legjobb iOS-es és tvOS-es médialejátszó alkalmazás

Nekem a Plex például bevált ilyen tekintetben: mindenki tudja kezelni, színes / szagos, könnyen használható.

Szia Sándor apple tv 4k-n nezek Dolby Atmos filmeket. Ez az egyetlen forumatum amit az apple tv valtoztatas nelkul ad ki. Tehát az erősítő ha plexen elinditok egy atmosos filmet szepen attvalt Dolby atmosra, es lon csoda megszolalnak az atmos hangszorok a fejem felett. Minden mas esetben amikor tobb csatornas hang szolal meg, az apple tv kitomoriti es tomoritetlen formatumban kuldi a hangot az erosito fele, igy ezt a munkat mar nem kell elvegeznie annak.

A DS Video apple TV-n nem tud native frameratet. Igy 24hz eseten dobalgathatod el a 60hz-hez feleslegesen letrejott kepkockakat. Vagy ha nem dobatod el a teveddel akkor meg oda a sima lejatszas.

Köszönöm Jerome. Én a tömörítés nélküli (Dolby TrueHD alapokra épülő) Atmosra gondoltam. Létezik DD+ verzió, ami tömörített, alacsonyabb sávszélességgel (ezt használja pl. a Netflix is és az Apple TV 4k támogatja is - jelzi is az erősítőm, kiírja - szépen szól)
Viszont számomra a Dolby TrueHD lenne fontos. Van android alapon olyan media player ami támogatja ezt, de gondolom nem kell itt más gyártók termékeit bevonni nagyon a dologba és ezt mind mind tudjátok.
Bevallom Jerome, elsőre azt hittem, adroidon futtatsz Plex -et.
"Plex on an Apple TV 4K will only handle Atmos over Dolby Digital Plus, and Plex on a 4th-gen Apple TV can’t pass through Dolby Atmos at all. "
Reméljük, hogy a jövőben az Apple is feloldja ezt a gátat és engedi majd pass-through a Dolby TrueHD-t Atmos formában.
Egy korábbi TVOS változatban még volt “pass-through” funkció, ami persze hibázott sokat a nagyobb formátumokkal. Mára már a menüben sincs. Kár érte. Remélem visszatér.

1 kedvelés

jajj de szerettem a Popcorn Hour lejátszóit! :slight_smile: Egyébként egy barátommal esett meg, hogy az infuse a cím alapján a gyermekének elkülönített mesés mappában talán az Én kicsi pónim c. meséhez válogatott be egy ponó borítót. :slight_smile: Elég fura volt :slight_smile: természetesen az infuse is kezel egyedi, külső és belső borítókat. Jól konfigurálható. Nekem valamiért szimpatikusabb volt az infuse, de a plex is fut még (csak ritkábban).

1 kedvelés

Sziasztok! Én arra keresem a megoldást hogy hogy a francba másolok filmet rá Catalina alatt? Úgye iTunes eltűnt és most a Finderben látom a telót.Ott rámegyek a telefonomra majd a fájlok fület kiválasztva látom is az Infuse-t. Probálom belehúzni a felmásolandó filmem de nem teszi rá. Hol rontom el?