iOS 12: megújul a Ne zavarjanak funkció

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/07/24/ios-12-megujul-a-ne-zavarjanak-funkcio/

Még 2012-ben, az iOS 6-ban vált elérhetővé a Ne zavarjanak funkció. Ezzel lényegében letilthatjuk a bejövő hívásokat, és némíthatjuk az értesítéseket. Ilyenkor a készülék nem jelez nekünk, illetve csak egyes, általunk megadott kontaktok vagy csoportok hívhatnak minket. Azt hiszem, ezt nem kell senkinek sem bemutatni. A Ne zavarjanak módot a Beállítások alatt testre szabhatjuk, és a…

Bocs, de az időjárás résznél milyen értesítést kell kikapcsolni?

“és mikor átváltunk Ne zavarjanak módba, akkor az értesítést kapcsoljuk ki”
Ezt nem vágom. Nekem automatikusan kapcsolódik be minden este 10-kor és reggel 6-kor ki.
Mit kell kikapcsolni pontosan, hogy megjelenjem az időjárás?
Kösszi
:slight_smile:

@Agent_H @dokk ezt el kell húzni, hogy törlés, akkor jelenik meg:

Köszi, és minden alkalommal? vagy elég egyszer? :slight_smile:

Nekem elhuzas nelkul is megjelenik az idojaras…

Akkor ezt időközben javították a bétában.

Nagyon régóta használom ezt a funkciót úgy hogy ez nálam folyamatosan be van kapcsolva. Nem tudom, hogy az normális-e (nekem nagyon nem), hogy telefonálás közben ez a funkció nem működik. Tehát ha vonalban vagyok, akkor a hívásvárakoztatás miatt bárki (szám nélkül, ismeretlen szám, kontaktban lévő szám) bele tud csörögni. Van erre valami megoldás? Köszi.

a beállításaiban a némításnál a mindig opció van kiválasztva?

A némításnál a ‘Mindig’ van pipálva.

hát akkor az lehet, hogy az aktív hívás felülbírálja a ne zavarjanak módot. esetleg vegyél fel róla egy hibajegyet: https://szifon.com/2015/01/18/gyakori-kerdesek-hogyan-kuldheto-visszajelzes-az-apple-nek/

Köszi, veszek fel róla hibajegyet.

6S-en az új bétával bárhogy állítgatom nekem nem jelenik meg az időjárás

A Beállítások -> Ne zavarjanak menüpontban közvetlenül a legfelső bekapcsoló csúszka alatti leírásban ott van, hogy a funkció csak zárolt készüléknél működik (vagyis billentyűzár és kikapcsolt kijelző). Telefonálás közben ezek a feltételek nem élnek, így be tudnak csörögni.

Az is elég gáz szerintem, hogy a helymeghatározás az időjárás alkalmazásban mindig-re kell állítani mert akkor majd jól fogja zabálni az aksit a folyamatos GPS pozíció miatt.

nem zabálja, mert nem nézegeti másodpercenként.

Nekem minden javasolt beállítással együtt sem jelenik meg az időjárás.

Esetleg ezek nincsenek kikapcsolva? A Beállítások / Helyzetmeghatározás alján találod meg a rendszerszolgáltatásokat.

Az iránytű kellhet még neki.

Mindez be van kapcsolva.