iOS 13 Erste MobilBank

Az OTP (én ott vagyok), ment, sőt a 13.1-es bétán is megy…

Hát kíváncsi vagyok ők mikorra csinálják meg…

CIB is működik, béta alatt sem volt vele gond egyáltalán.

Mondjuk a mai cib frissítés nem mindenbe működik és július óta megy a kommunikáció hogy hamarosan jön az  pay. Írtam is ha ezt mondtam volna otthon július elején hogy hamarosan jövök és még most se értem volna haza attól szerintem nem lennének boldogok:-)

Azóta már informatívabb “hibaüzenetet” dob fel. :smiley:

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy hétfő előtt nem jön rá frissítés…

Szerintem tobb ido lesz ez. Ha tegnap kuldtek be a javitast, az meg akar 1-2 het is lehet, mire megjelenik (en hetfon kuldtem be jovahagyasra appot, meg nem hagytak jova).

Az szép… és mit csinál az, akinek esetleg nincsen számítógépe, csak telefon és mondjuk iPad? Mert tippre iPaden se működik akkor böngészőből. De lehet tévedek, sajnos nem tudom ellenőrizni, mert az nincs nekem.

Bongeszobol a telefonodon is tudod hasznalni. Csak az app nem mukodik.

1 kedvelés

Jah mert már annyian anyáztak, meg mi is megírtuk a cikket :smiley:

Jött frissítés.

1 kedvelés

Nekem még nem dobja fel az App Store akkor se, ha manuálisan húzom meg, hogy van e valamihez frissítés.

CIB sem működik…!

a CIB-hez jött frissítés szombaton.

A CIB a frissítés után kezdett el szenvedni, ott más gondok lesznek, valakinek megy, valakinek nem, valakinél megyeget, de nagyon lassú (pl. nekem)… frissítés előtt semmi gond nem volt vele.

Nekem is ugyanez a hiba. Amint telepítettem a frissítést és lehalt a mobilbank, írtam a fejlesztőknek. Készségesen válaszoltak is, először ugyanazt a bullshitet megírták, amit később kiírtak a honlapra is, hogy a készülék nem belpiacról származik. Ezen elég sokan elkeztek háborogni, úgyhogy gyorsan leszedték.
Igazából nem azért vagyok dühös, mert nem működött egyből, ezt már megszoktam, szinte minden frissítés után ez a cirkusz megy. Azon vagyok felháborodva, hogy a hiba észlelése óta eltelt már 3 nap és még mindig nem javították ki. A minimum lett volna, hogy sűrű elnézések közepette villámgyorsan kiadnak egy frissítést…
Várom a hétfőt.

ez azért nem így működik, legalábbis nem ennyire folyékonyan. a hiba kijavítása és az új verzió beküldése után az Apple-nek még jóvá kell hagyni az app frissítését, ami mind idő.

Igen, szerintem pont ezért már a kedden megjelenő iOS 13.1-re gyúrnak.
Csak ezt a belpiacos parsztvakítást nem volt elegáns elezdeni…

Frissítették végre, működik.

1 kedvelés

Igen… keddig működni is fog az új iOS verzióig :joy::joy:

2 kedvelés