iOS 13: okosabb töltés, automatikusan bezáródó Safari fülek és még sok más

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/06/10/ios-13-okosabb-toltes-automatikusan-bezarodo-safari-fulek-es-meg-sok-mas/

A WWDC nyitó prezentációja során sosincs ideje az Apple-nek, hogy minden újdonságot bemutasson a rendszerben, de szerencsére vannak, akik azonnal rávetik magukat a bétákra és felfedezik az apróságokat is. A 9to5Mac ezeket az apróságokat gyűjtötte össze, amik érdekes újdonságok, és jó, ha tudsz róluk. Független CarPlay Jelenleg ha csatlakoztatva van az iPhone-od az autódhoz a…

Hát lehet hogy kicsit lassúnak tűnik a fejlődés az apple-nél de nekem tetszenek ezek az újdonságok és továbbra sem bánom hogy ios felhasználó vagyok. Mindig várom az újabb frissítéseket. Sokkal jobb felhasználói élményt nyújt mint egy droid.

Jó lesz ez!

Hát lehet nem ez csinálja, de nalam a Baseus dual töltője ma is csak 71%-ig tolta föl és levettem róla majd vissza és még csak nem is akart tölteni majd mikor kikapcsoltam a funkciót elkezdte. Persze előfordult már a 12… IOS-el is de akkor kicsit arrébb raktam a telót és töltött rendesen, ergo nem biztos, hogy finkció hiba ez vezeték nélküli töltésnél, csak a töltő nem akarja rendesen ellátni a dolgát. Majd kiderül a továbbiakban.

Nekem az eddigi infók alapján a legnagyobb kedvencem a Filesban lévő scanner. Nem értem eddig milyen megfontolásból tették a Notesba… Korábban Scanner Proban lefotóztam és Filesban elmozgattam ahova akartam, most egyből a helyén tudom elkészíteni és minusz egy app az eszközeimről. Szuper😊

Mind tetszik, de talán a független CarPlay a kedvencem. Meg a teljes oldalas böngésző-screenshot. Meg a… :slight_smile: