iOS 13 újdonság: Audio Sharing – több fülhallgató használata egyszerre

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/07/28/ios-13-ujdonsag-audio-sharing-tobb-fulhallgato-hasznalata-egyszerre/

Az iOS 13 egyik hasznos újítása lesz, hogy lehetővé teszi bizonyos eszközöknél azt, hogy több vezeték nélküli fülhallgatót használj egyszerre. Ez elég hasznos lehet, ha mondjuk megnéznél egy videót a barátoddal, hiszen így mindketten élvezhetitek a sztereó élményt. Nézzük meg, hogy mik kellenek majd az Audio Sharing működéséhez! Idén szeptemberben megjelenik az iOS 13 hivatalos…

Az nem lenne haszosabb, hogy 1 fülessel több készüléket lehessen használni? Vagy ezt már tudja?

Ezt minden fules tudja :smiley: Kemeny is lenne a vilagtol, ha a fulest csak az elsonek hasznalt eszkozzel lehetne hasznalni addig a pontig, amig a fules vegleg tonkre nem megy.

Úgy, hogy a jobb és a bal füledben más szólna egyidőben? :slight_smile:

Nem értitek a kérdést. Több eszközre van kapcsolódva a füles. Amikkor a gépen indítom el a zenét akkor az szól, ha az iPAD-en akkor az és ha a telón akkor az. Ne kelljen külön, küldön lekapcsolódni majd újra fel…

En a problemat nem ertem. Egyszerre egy eszkozhoz van csak ertelme csatlakozni. Ha masik kell, akkor masikat kell valasztani. En nem orulnek neki, ha mosogatas kozben a fulesbol zenet hallgatva megszolalnanak benne a tableten jatszo parom hangeffektjei. Ezert inkabb szerintem a mostani megoldas megfelelo, hogy ha masik eszkoz kell, akkor azon fel kell csatlakozni az Airpodsra es kesz.

lekapcsolódni az első eszközről külön most sem kell. egyszerűen csak rá kell bökni a második eszközön az adott fülesre a Bluetooth menüpontban.

1 kedvelés

Ez mas tema de audio temakor…
Tudtok Nekem ajanlani olyat hogy egy mozgas studioba (majdnem szepsegszalon) szeretnek falra kicsi hangfalakat de vezetek nelkulit…tudtok Nekem valami minosegi hangzasut ajanlani?

Elore is koszi

Oda a minőség szerintem mind1 :slight_smile: De esetleg Marshall hangszórók, HomePod?

Koszi,korbenezek