iOS 14.4: már az utángyártott kamerák veszélyeire is figyelmeztet az iPhone 12

Nyugodtan leírhatod a problémáid. Ha új bejegyzést csinálsz vagy a megfelelő cikk alatt kérdezel akkor még egyszerűbben és gyorsabban kapsz választ, ha tud valaki segíteni, ezért is van egy fórum. Szerintem nem volt semmi baj a hozzászólásoddal. Idegesítő tud lenni, ha valami nem akar működni. Amúgy az iCloud Fotók be van kapcsolva illetve, ha bemész a Fotókba akkor van ott olyan mappa, hogy Kiemelt fotók mert nekem innen teszi a Widgetbe.

Ez szép és jó lenne ha hazánkba nem csak a Duna vonaláig lennének hivatalos szervizek. Szóval, ha az Apple több pénzt akar a szervizelésből, akkor előtte neki kéne állni minden megyeszékhelyre szervizt telepíteni, de legalább megegyezni szervizekkel, hogy hivatalosak legyenek, amíg ez nincs meg addig hiába kampányol az emberek nem fognak 200km-ert utazgatni, telefont javítgatni.

Akkor csak annyit hogy nem ellened támadás hanem akik az elmúlt időben pont hasonló módon megjelentek és kb egy esetleg kettő post erejéig fikáztak majd távoztak és azóta sem láttuk őket, bár van rosszabb aki állítólag 1000 éve i cuccokat használ és csak akkor ír litániát mikor éppen fikázni támad kedve. Mi akik régóta vagyunk itt kb ránézünk ki írta és a nickből látjuk új és azonnal a fika, hát ezért is már szinte automatikusan általánosítunk is főként ha az első is rögtön csak lehúzása és sz@rozása a rendszernek v a terméknek, mikor mellette kifejti milyen régóta használja. El kell ismerd azért ez kicsit sem visszás együtt.
De a félreolvasás nálad volt ugyanis az i4-et Steve miatt említettem és az antenna problémára adott válasza miatt. Az ikont meg kipróbáltam és gondolom elhiszed screenshot nélkül is hogy nálam teljesen jól műxik és tette ezt eddig is, csak nem használom és ezért nem derült ki rögtön.
Steve ha élne írásokkal meg nem tudok egyetérteni, mert senki sem tudhatja ő merre vitte volna tovább az általa indított vonalat és milyenek lennének ma az ikonok akár, főként hjogy akik azokat tervezték jobban ismerték mint itt bárki is és lehet aszerint készültek, vagy pont ellenkezőleg mivál már nem tudta megvétózni, de nem tudjuk meg sosem. Amennyiben a többi rendszerben nem lennének szarvas hibák még ok is lenne az ekézés, de ott is vannak és legalább az esetek nagy részében lassabban is javítják. Szóval van itt ott is előny meg hátrány bőven, használja mindenki azt ami neki neki jobban bejön, csak ne menjen a másik fórumába fikázni, hogy kiélhesse a kisebbségi érzései által érzett fusztrációját. Itt ugye akinek nem inge ne vegye magára.
A rendszerek meg ahogy nőnek és sokrétűbbek, bonyolultabbak lesznek, sajnos egyre nehezebb stabillá tenni őket, már nem olyan ez sem mint Steve idejében, amikor kb a faék 1xűsége miatt szerettük meg, de kell a változás még ha ez kompromisszumokkal is jár időnként sajnos, amit mindenhol kell kötni mára, legyen az IOS v doid. A widgetre visszatérve, valami oka volt hogy eddig nem volt most meg lett és annak is hogy így csinálták meg, nekem még eddig amiket használok működnek, a többit meg nem azért nem használom mert rossz, csak nem kell. Ez megint olyan hogy nehéz azt javítani aminek nem tudjuk az okát hogy miért is jó soknál és párnál miért nem. mikor elvileg semmi komolyabb differencia nincsen.

Gunar lehet, hogy “ti akik rég óta vagytok itt” csak ránéztek a nickre… de én akkor is lehet, h régebb óta vagyok mint ti. Kb a Szifon alkalmazás óta vagyok itt és régen aktívabb “tag” voltam mint sokak közületek. Azok közé sem tartozom, akik régiek, de csak “fikázni” járnak ide. TRÓL SEM VAGYOK!!! (bocsának a nagy betűkért de ez nekem fontos volt, h kiemeljem! Mostanában tény, hogy lényegesen kevesebbet járok ide mint mondjuk 3, vagy 5 évvel ezelőtt mert az élet így hozta. De ha feljövök akkor nem “fikázni” jövök! Ugyanakkor pedálgép sem vagyok, és fanatikus sem, hogy csak isteníteni jöjjek az Almát! A problémám ráadásul VALÓS (!) hiszen más “aktív tag” is alátámasztotta, hogy nála sem működik ez a widget dolog. És még egyszer elmondom, h a wid. csak egy problem a sok közül. Írhatnék arról is, h az email értesítéseim csak akkor működnek, amikor kedvük van, pedig a 300 mb-tes mobilnet és az 1gb-tes wifi éjjel-nappal megy. Aztán ott van a billentyűzet hang. Nálam be van kapcsolva mert szeretem hallani amikor pötyögök. Amikor a billentyűzeten pötyögök időnként hatalmasat kattan a hangszóró. Kollégámnak iPhone 11 van és I.O.S. 14,4. Neki az a problémája, hogy amikor telefonál (függetlenül, h hívják, vagy ő hív) amikor leteszi a kapcsolat valóban megszakad (szerencsére) de a képernyő még 5-10 másodpercre ott marad. Nálam ez nincs, de nála saját szememmel láttam, és ugyanez a hiba az unokaöcsémnél is fennáll. Nem tudom hány hibát írtam le, de most még kapásból tudnék minimum 3-4-et írni de fáradt vagyok. És akkor te kitalálod, h én csak azért regisztráltam, vagy csak akkor jövök ide, ha “fikázni” akarok…?! Már bocsánatot kérek, de nem ég le a pofád ember? Szerintem meg pont te vagy az, aki vádaskodni jár ide! Nekem van egy 200 ezres telefonom, (most már persze nem annyit ér de annyiért vettem anno) és egyre több a gond vele! Pontosabban nem is a telefonnal, hiszen az tökéletes állapotban van. Hanem az újabb és újabb I.O.S-ekkel, pedig mindegyiket, a javításokat is beleértve abban a reményben telepítem mindig, hogy na végre jobb lesz… aztán kiderül, h 1-2 hibát javítottak, de sikerült belerakjanak helyettük 3 másikat. És ez semmi másért, csak azért mert az Apple is csak egy kapzsi szar lett és már régen nem a vevők elégedettségét nézik, hanem a zséééét, a profitot! Amivel nem is lenne semmi baj, ha olyan megbízható és stabil terméket kapnék mint akkor amikor szerelmes lettem az iPhone-ba! És még mielőtt ezt is kitalálnád csak szólok, hogy NEM vagyok se Samsung, se Huawei, se Siaomi bérenc… Éppen az a bajom, hogy szeretem nagyon ezt a kurva almát, szeretnék most pl 8-rol 11-re váltani, de az egyre több és gyakrabban előforduló hibát látva nem tudom mit tegyek! A többi telefont sem fikázom de droidot semmikép nem akarok! Viszont más meg nincs…
Még annyi, hogy nem óhajtom folytatni ezt a beszélgetést veled mert nem gondoltam, h ilyen irányt vesz. Max. azt fogadom szívesen, ha valakinek van épkézláb ötlete problémák orvoslására, javítására.

Nem tehetek róla, hogy Te nem érted vagy nem tudod értelmezni amit írtam és nem nem ég a “pofám”, főleg nem ezek után és nem miattad.
Arról nem is beszélve, hogy 2 napja vagy ezen a nicken “őstag” .

szerintem ezt nem kéne folytatni. (egyébként az semmit nem jelent, hogy a qa-n mióta van profilja, mert az oldalon regisztrálva sokkal régebb óta van, csak az számodra nem fog látszani.)

Ez ok, csak azt nem vágom hogy akkor itt 18 óta nem volt egy megveszekedett hozzászólása, csak most ez amire fent reagáltam? Már megbocsáss, de valahogy engem irritál az amikor valaki 1000 éve használja az eszközeit az Apple-nek és olvas egy fórumot, majd csak akkor ír valamit mikor fikázni akar, addig míg nem volt különösebb gondja esetleg megelégedéssel használja pl az iphone-ját 1x sem jutott eszébe semmi amit megosztana, kérdezne, stb. Több androidos, sőt samus fórumon is régóta forogtam tabletek miatt is, de soha nem voltam olyan …, hogy leírjam nekik ez vagy az miért ócska és x dolog milyen gáz meg szégyen, mert nekem ez IQ ellenes, pedig van pár dologról rossz véleményem mégsem fogom nekik savazni. Persze mindenki azt ír amit akar és ha az a véleménye hát legyen, de nekem is lehessen ugyan már.
Ja és nem én voltam tiszteletlen vele.

Igen eredeti. Az Apple Store appból rendeltem a telefonnal együtt az től. :man_shrugging:t3:

Akkor talán amit @Jadeye mondott. A lighting van elkoszolodva, nekem ez miatt a carplay-el volt egyszer gondom 10-ből 4szer nem csatlakozott aztán ki lett takaritva és azóta nincs baj.

Minden új volt. :man_shrugging:t3: