iOS 14: így tudhatjuk majd jelszavainkat még nagyobb biztonságban

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/08/12/ios-14-igy-tudhatjuk-majd-jelszavainkat-meg-nagyobb-biztonsagban/

Elég kellemetlen tud lenni az, amikor arra leszünk figyelmesek, hogy hozzáfértek valamelyik jelszavunkhoz. Az ősszel megjelenő iOS 14, illetve a már elérhető béta verziója még erősebb jelszóvédelmi fejlesztéseket hoz, de arra is figyelmeztet majd, ha korábban már kiszivárgott az éppen használt jelszavunk. Ezek az újítások az iCloud Keychainben lesznek elérhetőek, és segítségükkel biztonságosabban használhatjuk az…

Tiszteletem,
iPhone 8 készüléken ezek a menü pontok miért nincsenek meg?
Ez is készülék függő…
Válaszukat előre is köszönöm.

Üdv.
Gábor

Ez a menupont 6s es Air 2 eseten is letezik, ezek pedig a legregebbi tamogatott keszulekek. Kizart dolog, hogy a 8-as eseten ez ne igy legyen.

de ugye iOS 14 van a készülékeden?

Ja, hogy IOS 14 az alap. Akkor meg van a gond :slightly_smiling_face:

“ A rendszer továbbra is jelezni fogja nekünk, ha egyszerre több webhelyen is használjuk ugyanazt a jelszót”… meg se kérdezem, hogy mi ebben a biztonságos…?? A “rendszer” minden jelszóleütésemet naplózza az összehasonlításboz? Nyilván csak az én érdekemben, hiszen folyamatosan csak értem dolgoznak, nekem akarnak jót…

Miert kellene eroforrast pazarolni a jelszo leuteseid naplozasara? A jelszavak a jelszotaroloban (keychain) vannak, a menupont (es a funkcionalitas) amirol beszelunk a jelszotarolohoz kapcsolodo beallitasokon belul vannak.

Atya ég! Még szerencse hogy az iphone okos. :crazy_face: