iOS 14: iPhone SE 2, új iPad Pro és új trackpades Smart Keyboard, új Apple TV távirányító, AirTag

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/03/12/ios-14-iphone-se-2-uj-ipad-pro-es-uj-trackpades-smart-keyboard-uj-apple-tv-taviranyito-airtag/

A 9to5Mac-nél valahogyan szert tettek egy belső iOS 14 verzióra, ami mindenféle érdekes információt kifecsegett az Apple idei terveiről. Már beszámoltunk az új Apple fejhallgatóról, valamint az Apple Watch Series 6-ról és a rajta futó watchOS 7 várható újdonságairól is, most pedig nézzük meg, hogy milyen egyéb hardverek tehetik üressé pénztárcánkat 2020-ban. iPhone 9 vagy…

Egy új TV-t már nagyon várok, nincs semmi bajom a mostani 4K-val sem, de a távirányítója nem valami strapabíró és nem akarok újat venni mert jön ki az új és inkább akkor azt venném meg. Ja a távirányítóm így néz ki :joy:

Ez user error, nem a távirányító strapabíróságával van gond. Nekimész egy autóval a falnak, jóhogy azt nem mondod, hogy szar az autó mert összetört.

Ja, még mielőtt jönne a frappáns visszavágás, van otthon három Apple TV és a távirányítók alján lévő karcokat leszámítva hibátlanok…

Te, hol láttad azt leírva, hogy szar? Nagyon okosat szóltál gratulálok. Én azt írtam, hogy nem akarok új távirányítót venni mert tuti akkor dobják ki az új apple tv-t amit úgy is megveszek és az is nyilvánvaló, hogy azért tört össze mert már többször leesett, de hozzáteszem még mindig működik. A strapabíróságot pedig ironikusan gondoltam. De azt le kellet írnod, hogy 3 apple tv-d van otthon…

Hát Te biztos nagyon ügyes vagy. Nekem 3 gyermek társaságában hasonlóan néz ki a távirányító. Komoly esések nélkül. Lehetne rugalmasabb véleményem szerint is.

Nem, én gratulálok! Te hol láttad azt leírva tőlem, hogy te azt írtad, hogy szar?
Ironikusan, hát persze, ezt szokták mondani azok akik már semmi mást nem tudnak mondani.
Le igen, na nem azért mert olyan kurva nagy dolog lenne, csak, hogy értsd, hogy semmi gondja a távirányítóknak, a usernek van gondja, nem kicsi!

Jól van, semmi gond, add ki magadból…